Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim?

Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim?
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.354 kez okundu.
Reklam

Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim? bilgilerinin tamamını yazımızın içerisinde bulabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evime-Birden-Cok-Digiturk-Uyeligi-Alabilir-miyim

Digitürk ile artık evinize yeni bir hava gelecek ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden yararlanmaya da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde başlayabileceksini.z Digitürk aboneliğinizin olması da başka odalarınızda Digitürk izlemenize engel değildir. Çünkü Digitürk evinize birden fazla Digitürk aboneliği alabileceğiniz kampanya olan yan oda kampanyasını hizmete sokmuştur. Üstelik bu konu hakkında da birçok vatandaşımız bizlere soru sormaktadır. Bizlere yöneltiğiniz soru olan Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim? hakkında gelin hep beraber detaylı bilgi alalım ve tüm odalarda Digitürk yayınlarını keyifli şekilde izleyerek aboneliğimizi sürdürelim.

Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim?

Sorunuza cevap olarak evet çok uygun fiyatlara birçok odanızda Digitürk yayınlarını yarı fiyatınıza izleyebileceğinizi ve yan oda aboneliği alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Digitürk yan oda üyeliği almak için sizlerde Digitürk’e kayıtlı olan cep telefonunuz üzerinden “Yanoda” yazıp 3555’e göndererek abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde size en yakın bayilerin sizinle irtibata geçmesini bekleyebilirsiniz. Digitürk yan oda işlemlerinizi ayrıca Digitürk Online İşlemler bölümündeki Üyelik İşlemleri bölümünden de yan oda üyeliği talep edebilirsiniz. Digitürk yan oda aboneliği için ilçenizin Digitürk bayilerine de başvurabilir ve bu şekilde abonelik alarak aynı gün kurulum hizmetinden de yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi Digitürk, sizler için herşeyi düşünmüş ve hizmete sokmuştur. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için öncelikle abonelik alın ve ailemizin birer parçası olun. Bu şekilde artık ne izlesem diye düşünmeyin ve aileniz ile keyifli vakitleri geçirmeye başlayın.

Evime Birden Çok Digiturk Üyeliği Alabilir miyim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git