Eyvah Eyvah 3 Digitürk Bein Türk’te

Eyvah Eyvah 3 Digitürk Bein Türk’te
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 4.207 kez okundu.
Reklam

Eyyvah Eyvah 3 Digitürk Bein Türk’te

Merhaba sevgili digitürk Bein Türk izleyicileri. Bildiğiniz üzere Bein Türk vizyona girmiş türk filmlerini yıllardır sizlerin beğenisine sunmakta ve sizlerin iyi bir film izleyicisi olmanızı sağlamaktadır. Bildiğiniz üzere Eyvah eyvah 3 vizyona gireli 2 – 3 ay oluyor. Bein yine sizler için haziran ayında filmi ekranları başında izlemeniz için yayınını yapmış bulunmaktadır.

Türk sinemasının en iyi ve en yeni filmlerini izleyici ile buluşturan Bein Turk, Ata Demirer’in senaryosunu yazıp, başrolünde oynadığı devam filmi ‘Eyyvah Eyvah 3’ü Digiturk üyeleri ile buluşturuyor. 28 Haziran Cumartesi 22:00 ‘de izleyici ile buluşacak filmin başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Serra Yılmaz, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Ayşe Nil Şamlıoğlu ve Teoman Kumbaracıbaşı yer alıyor.
Serinin son filmi yine kahkaha dolu
Büyük aşkı Müjgan’a kavuşup evlenen Geyikli’li klarnetçi Hüseyin Badem için hayat artık daha zor. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendiren Hüseyin, geceleri yörenin izbe pavyonlarında klarnetini çalmaya başlıyor. Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul’da devam edip, gün geçtikçe daha meşhur oluyor. Hüseyin için Firuzan artık televizyonda seyredebildiği ve özlediği eski tatlı bir hatıradır sanki. Ama ayrı şehirlerde ayrı hikâyeler yaşayan bu insanların ortak bir yönü vardır ki, kendileri bilmeseler de feleğin çemberinden geçmek üzerelerdir.
eyvah-eyvah-3-digiturk-moviemax-turk’te
Eyvah Eyvah 3 Digitürk Bein Türk’te
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git