Fatura Üst Sınırı Hizmeti Nedir?

Fatura Üst Sınırı Hizmeti Nedir?
2 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.455 kez okundu.
Reklam

Digitürk ile artık fatura aşım derdine son verecek tüm hizmetleri abonelerimizin önüne sermeye devam ediyoruz.

Fatura-Ust-Siniri-Hizmeti-Nedir

Digitürk ile artık fatura aşım derdine son verecek tüm hizmetleri abonelerimizin önüne sermeye devam ediyoruz. Bunuda Fatura Üst sınırı diye tabir ettiğimiz bir hizmet ile abonelerimize sunuyoruz. Abonelerimizin de merak ettiği fatura üst sınırı hizmeti nedir? sorusuna karşılık olarak bugün detaylı bilgileri sizlerle paylağacağız.

Digitürk Fatura Üst Sınırı Hizmeti Nedir:

Fatura üst sınırı hizmeti abonelerimizin faturalarınızı kontrol altına almalarını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde artık Digitürk faturalarınızın ne kadar geleceğine siz karar verirsiniz ve siz ne kadar gelmesini istiyorsanız onu üst sınır olarak beliryebilir, fatura tutarınızda sizin belirlediği tutarın dışına çıkmamanızı sağlayabilirsiniz. Fatura Üst Sınırı Hizmetinden yararlanmanız için minimum 100 TL gibi bir fiyat ile sınırı belirleme şartı bulunmaktadır. Eğer seçilmiş olan fatura üst sınır tutarı, dönemsel nitelikli sabit ücretler toplamından daha düşük ise; en uygun olan fatura üst sınır tutarına sistem tarafından otomatik olarak geçirilerek, SMS ile bilgilendirme yapılır.

Bu hizmet sayesinde de heray ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilecek ve fatura tutanızın belirlediğiniz tutarı geçmeyecek olması sebebiyle uzun yıllar en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, spor yayınlarını ve daha birçok yayınları dilediğiniz gibi seyredebileceksiniz.

 

Fatura Üst Sınırı Hizmeti Nedir?
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git