Faturalarım İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilir miyim?

Faturalarım İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilir miyim?
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.207 kez okundu.
Reklam

Digitürk Faturalarım İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilir miyim? sorusunun detaylı bilgilerini yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

Faturalarim-İcin-Otomatik-Odeme-Talimati-Verebilir-miyim

Digitürk ile sizlerde kendinize ayrılan ayrıcalıklarla dolu Digitürk dünyasındaki yerinizi almak için direk kampanyalardan yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden de yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde artık sizlerde evinizde en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, spor yayınlarını, çocuk yayınlarını eğlence ve yaşam kanallarını HD yayın kalitesi ile izleyebilecek, bu sayede aileniz ile keyifli vakitleri evinizde geçirebileceksiniz. Digitürk ile uygun fiyatlarla abone olan arkadaşlarımız ise banka hesapları var ise otomotik ödeme talimatı ile fatura kesin tarihi ile hemen ödemesini yapabilir ve bu şekilde kesintisiz HD yayınları izlemeye kaldığınız yerden izleyebilirsiniz. Dilerseniz gelin bizlere yönelttiğiniz sorular arasında yer alan Digitürk Faturalarım İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilir miyim? sorusunun detaylı bilgilerini öğrenmeye başlayalım.

Bizlere sorunuz hakkında evet verebilirsiniz cevabını vermek istiyoruz. Otomatik fatura ödeme talimatı vermek için sizlerde direk Digitürk online işlemler bölümündeki Fatura Ödeme menüsü ile veya direk Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0212 473 7373 nolu telefonu arayarak kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatınızı, sizlerin anlaşmalı olduğu bankalardan da verebildiğiniz için, yayınları kesintisiz olarak izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Evet sevgili arkadaşlarımız.
Gördüğünüz gibi Digitürk, sizler için herşeyi düşünmüştür. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için vakit kaybetmeden abonelik alın ve genel merkeze ulaşarak hizmetlerden yararlanmayı talep ediniz.

Faturalarım İçin Otomatik Ödeme Talimatı Verebilir miyim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git