Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi?

Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi?
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.329 kez okundu.
Reklam

Digitürk Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi? sorusunun detaylı bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve sorunuza cevap bulabileceksiniz.

Digiturk-Faturalarimi-Odemezsem-Yayinlarım-Kesilir-mi

Evinizde güzel vakitleri Televizyon başında geçirmek isteyen tüm arkadaşlarımız, HD yayınları izleyebilmek için Digitürk yayınlarını seçiyor ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını alarak izlemeye hemen başlayabiliyorlar. Digitürk, sizlerin en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve spor yayınlarını uygun fiyatlara izleyebilmeniz için kampanyaları hizmete sokmuş bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatarak yayınları izleyebiliyorsunuz. Bu yayınları izlerken ödemelerinizi de ister teknik servislere giderek, ister bankamatiklerden, ister kredi kartınız ile müşteri hizmetlerine bağlanarak veya online işlemlerden ödemenizi yapabilirsiniz. Bugün siz değerli arkadaşlarımızın merakla beklediği Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi? sorusunun detaylı bilgilerini sizlerele paylaşacağız. Bu şekilde Digitürk veya Lig TV yayınlarını kesintisiz olarak izleyebileceksiniz.

Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi?

Digitürk faturalarınız bildiğiniz gibi herayın 3’ünde kesilmektedir ve takip eden ayın 16’sına kadar faturalarınızı ödemeniz gerekmektedir. Faturalarınızı 3 fatura dönemi içerisinde ödeme yapmadıysanız yayınlarınız kesilmekte ve bu şekilde yayınları ödemenizi yapana kadar izleyememektesiniz. Sizlerde faturalarınızı düzenli şekilde ödeyerek yayınları kesintisiz bir şekilde izleyebilir ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlarımız. Gördüğünüz gibi siz değerli abonelerimiz bizlere yöneltiği Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi? sorusu hakkında detaylı bilgi aldık. Sizlerde aklınıza takılan tüm sorular için sitemiz üzerinden bizlere başvurabilir ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Faturalarımı Ödemezsem Yayınlarım Kesilir mi?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git