Film Digitürk Bein Turk Kanalında İzlenir

Film Digitürk Bein Turk Kanalında İzlenir
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.034 kez okundu.
Reklam

Film Digitürk BeinTurk Kanalında İzlenir

Film severler ekran başına. Artık Digitürk Film paketinin içerisinde yer alan Digitürk Bein Turk kanalı sayesinde birbirinden güzel türk filmlerini dilediğiniz gibi izleyebilecek, sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte, birbirinizden güzel filmleri izleyebilme fırsatını yakalayacaksınız. Bildiğiniz üzere Digitürk her ay birden fazla filmi ekranlara taşımaktadır. Bu sayede sizler sinemaya boşa para harcamayacak, 1 filme ödeyeceğiniz miktara Digitürkte 1 ay boyunca ister film izleyin, ister dizi izleyin. Seçin sizin.

Televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği ‘Düğün Dernek’, ‘Kedi Özledi’, ‘Yarım Kalan Mucize’, ‘Ayas’ ve ‘Jin’ gibi bir çok vizyon filminin yer aldığı yepyeni Türk filmleri Mayıs ayında BeinTurk’te olacak.
 Bu yıl yayın hayatına başlayan BeinTurk, Türk sinemasının en çok izlenen, en ‘iyi’ ve en ‘yeni’ Türk filmlerini sunmaya devam ediyor. BeinTurk, Mayıs ayında yayınlayacağı filmlerle televizyon izleyicilerini yine ekran başına kilitleyecek.
 Vizyonda büyük ses getiren ve 2013 yılına damgasını vuran ‘Düğün Dernek’, ‘Kedi Özledi’, ‘Yarım Kalan Mucize’, ‘Ayas’ ve ‘Jin’ Mayıs ayında televizyon izleyicisiyle buluşacak.
Film Digitürk Bein Turk Kanalında İzlenir
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git