Game of Thrones Digitürk’te

Game of Thrones Digitürk’te
20 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.576 kez okundu.
Reklam

Game of Thrones Digitürk İle Kullanıcılara Sunuluyor

Tüm dünya gibi Türkiye’de de dizi sevenlerin merakla beklediği Game of Thrones’un yeni sezonu 25 Nisandan itibaren Digitürk kullanıcılarına sunuluyor olacak. Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezon olay yaratan Game of Thrones en iyi ve güçlü digital yayın platformu Digitürk ile ekranlara dönüyor ve izleyicileri ekran başına kilitliyor. Game of Thrones ABD yayınından hemen sonra Dilediğin zaman ve Dilediğin yerde uygulamalarının ardından, 24 saat sonra Dizimax Sci-Fi’dan izlenebilecek. İlk sezon ile birlikte geçmiş beş sezonda yine 25 Nisandan itibaren Dilediğin yerde Dilediğin zaman uygulaması ile dizi sevenlere sunuluyor olacak.

digiturk-game-of-thrones

Orjinal dilinde ve alt yazılı olarak yayınlanacak olan Game of Thrones’un 6. sezonunun ilk bölümü hem Dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamalarında hemde Dizimax Sci-Fi kanalında tüm Digitürk üyelerine şifresiz olarak yayın yapacak. İlk sezonun tamamı ise Dilediğin zaman dilediğin yerde ile tüm üyelerine açık olacak.

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Game of Thrones

Game of Thrones’un şu ana kadar yayınlanan 5 sezonun tamamı Dilediğin zaman Dilediğin yerde uygulaması ile Digitürk kullanıcılarına HD kalite ile sunulacak. Yeni sezonun bitmesi ile birlikte 6. sezon dahil tüm sezonlar Temmuz ayından itibaren orjinal ve dublajlı seçenekleriyle, Digitürk kullanıcıları ile buluşuyor olacak .

Sizde Game of Thrones’un heyecan dolu bölümlerini Digitürk Dizi Paketi ile keyifli bir şekilde izleyebilir ve ABD yayının ardından Digitürk ile sizde Game of Thrones keyfini çıkartabilirsiniz. Digitürk Game of Thrones ile sizde yeni sezonun keyfini doyasıya çıkartacak ve koltuğunuza kurularak Game of Thrones sezonunu takip edeceksiniz.

Game of Thrones Digitürk’te
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git