Home TV den İki Yeni Yemek Programı Yayında

Home TV den İki Yeni Yemek Programı Yayında
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.930 kez okundu.
Reklam

Home TV den İki Yeni Yemek Programı Yayında

Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz üzere Digitürk Home TV kanalımız sizler için 24 saat aralıksız yayın yapan bir yemek kanalıdır. Kanal sizler için her sene yayına koymuş olduğu programlarla ünlüdür. Bu senede yine sizlerin izlemesi için iki yeni yemek programını yayın hayatına geçirmiş bulunmaktadır.

Türkiye’nin ilk yemek, dekorasyon ve yaşam kanalı Home TV’de yaz mevsimine özel yepyeni iki program başladı. Yaz akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen, barbekü partilerinde kolayca uygulanabilecek pratik tariflerin yer aldığı program ‘Bobby Flay ile Barbekü’ Emmy ödüllü Amerikalı ünlü şef Bobby Flay’in sunumu ile ekrana geliyor. İtalya’nın hafif, sağlıklı lezzetlerini ekrana taşıyan ‘Gino ile İtalyan Lezzetler’ ise İtalyan şef Gino Campo’nun sunumu ile Home TV severler ile buluşuyor.
Yazın vazgeçilmezi barbekü partileri
Bobby Flay, bu kez barbekü başına geçiyor ve ızgara konusunda usta tekniklerini izleyici ile paylaşıyor. Ünlü şef arka bahçesini bütün maharetlerini ortaya koyarak hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerin püf noktalarını Home TV izleyici ile paylaşıyor. ‘Bobby Flay ile Barbekü’ her Perşembe 11.30, 15.30 ve 22.30’da Digiturk 17 numaralı kanalda yayın yapan Home TV ekranında.
İtalya’nın eşsiz lezzetleri
İtalyan şef Gino Campo, izleyicileri anavatanında çıktığı lezzet turuna davet ediyor. Ünlü şefin rehberliğinde çıkılan bu turda İtalya’nın meşhur yemekleri birbiri ardına Home TV ekranına geliyor. ‘Gino ile İtalyan Lezzetleri’i her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 11.00, 15.00 ve 22.00’da Digiturk 17 numaralı kanalda yayın yapan Home TV’de.
home-tv-den-iki-yeni-yemek-programi-yayinda
Home TV den İki Yeni Yemek Programı Yayında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git