Kapan – Get Out Filmi

Kapan – Get Out Filmi
24 Mart 2018 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.
Reklam

Kapan – Get Out Korku Filmi Digiturk

Koltuklarınızdan kımıldamadan izleyeceğiniz bir korku filmi Digiturk beIN CONNECT ile sizlere sunuluyor olacak. Korku filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek bu harika film kapsamında izleyenleri ekran başında korku ve gerilim dolu dakikalar bekliyor olacak. Severek izleyeceğiniz bu harika filmin baş rollerinde Daniel Kaluuya, Allison Williams, Catherine Keener sizleri karşılıyor. Filmin yönetmenliğini ise: Kaptan Düşükdon, Black Klansman, Leylekler, Keanu filmleriyle de hatırlayacağınız Jordan Peele yapıyor. En sevilen sinema içeriklerini dilediğiniz gibi izleyebilir ve ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

90.Oscar’larda gösterildiği 4 adaylıktan ‘En İyi Özgün Senaryo’ ödülüne layık görülen yapımın kamera arkasında, ilk yönetmenlik denemesiyle Jordan Peele oturuyor. Chris, kız arkadaşı Rose’un ailesiyle tanışacaktır. Rose’un anne babasının evine adım attığı andan itibaren birtakım tuhaflıklar sezmeye başlar. Anne babanın aşırı sıcak oluşlarının tersine, evde çalışan görevliler de bir o kadar soğuk ve donuktur. 

Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beyaz kız arkadaşı Rose’la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf bir şeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır.

Kapan – Get Out Filmi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git