Kızıl Köşe – Red Corner

Kızıl Köşe – Red Corner
23 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 311 kez okundu.
Reklam

Kızıl Köşe – Red Corner Gerilim Filmi

Biraz geçmişe gidelim! 1997 yapımı harika bir gerilim filmi Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Korku, gerilim filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek Kızıl Köşe – Red Corner Filmi ile gerilim dolu dakikalar beklerken ek içeriklerle de keyifli dakikalar bekliyor olacak. Oscar ödüllü filmleri ve en sevilen içerikleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyerek sinema içeriklerinin tadını doyasıya çıkartacaksınız. 

Kızıl Köşe – Red Corner Filminde; gerilim dolu dakikalarda filmin baş rollerinde Richard Gere, Bai Ling, Bradley Whitford sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise; Orijinal Cinayet(ler), 88 Dakika, Have a Little Faith, Three Christs filmlerinde de tanıdığınız Jon Avnet oturuyor olacak. 

Çin hükümetinin izin vermemesi üzerine Amerika’da kurulan setlerde çekilen filmde, Çin’e ait görüntüler yönetmen tarafından ülkede gizlice kaydedildi. Jack Moore,uluslararası bir eğlence şirketinin temsilcisi olarak Çin hükümetinin onay verdiği ve hükümetle ortak gerçekleştirilecek ilk uydu kanalının anlaşmasını yapmak için Pekin’e gider. Beraber olduğu kadının sabah odasında ölü bulunması üzerine başı hiç ummadığı bir şekilde belaya girer.

Süre : 117 dk
Yapım Yılı : 1997
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.12.2018

Kızıl Köşe – Red Corner
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git