Kol Saati – Glory

Kol Saati – Glory
26 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.
Reklam

Kol Saati – Glory Drama Filmi

Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir film sizleri bekliyor. Drama içerikli film seven kullanıcılara özel olarak Kol Saati – Glory Filmi ile izleyenleri ekran başında dramatik dakikalar karşılıyor olacak. Kol Saati – Glory Filmi ile beraberinde her ay binlerce filmi abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Severek izleyeceğiniz Kol Saati – Glory Filminin baş rollerinde Stefan Denolyubov, Margita Gosheva, Ana Bratoeva dramatik dakikalarda sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Kristina Grozeva ve Petar Valchanov yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve sinema keyfini evinize getirerek ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz. 

İlk gösterimini gerçekleştirdiği Locarno Film Festivali’nden ödülle dönen yapım, İKSV bünyesinde ülkemize de konuk olmuştu. Bulgaristan’da bir demiryolu işçisi rayların üzerinde milyonlarca dolar bulur ve hepsini polise teslim eder. Fakat ulaştırma bakanlığının halkla ilişkiler yöneticisi Julia, bu olayı gündemdeki bir yolsuzluk skandalını örtbas etmek için kullanmaya karar verince, işçinin hayatı allak bullak olur.

Süre : 96 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.07.2018

Kol Saati – Glory
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git