Kredi Kartı Kampanyası

Kredi Kartı Kampanyası
4 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.210 kez okundu.
Reklam

Digiturk, yeni yıla girmemizle birlikte başlatmış olduğu Kredi kartı kampanyası ile birlikte artık daha uygun fiyatlarla Digiturk keyfini çıkartmanıza olanak sağlıyor. Digiturk, yapmış olduğu Kredi Kartı kampanya seçenekleri farkıyla hem daha uygun Lig TV keyfini izleme imkanı sunuyor, hemde yanında yüzlerce ulusal kanal ve belgesel kanallarını HD kalite üzerinden %25 indirimli olarak izlemenize olanak tanıyor.

12 Aylık Giriş ve Lig TV paketleri adı altında oluşturulan bu kampanya seçenekleri sayesinde sizleri her daim mutlu etmeyi başaran Digiturk, yeni yıla özel olarak hazırlamış olduğu bu paket kapsamında özel indirim seçenekleri ve taksitlendirme seçenekleri ile sizleri mutlu etmeyi başarıyor.

kampanya 12 aylık

 

Her iki paketi içinde özel indirim sunan Digiturk, siz değerli müşterileri için her zaman en iyisini düşünen politikası sayesinde hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Peki Kampanyalar içerisinde sizlere ne gibi hizmetler sunuyor? Birlikte inceleyelim.

kampanyada neler var

 

Digiturk her zaman sizlere en iyi hizmeti veren, uygun taksitlendirme seçenekleri ve vermiş olduğu kalitesiyle farklılık yaratırken, vizyonu adına sizleri her daim mutlu etmenin yollarını aramaya devam etmenin yollarını aramaktadır.

 

Kredi Kartı Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git