Lig Tv Paketleri

Lig Tv Paketleri
19 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.080 kez okundu.
Reklam

Lig Tv Paketleri

Merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere bugün sadece 1 maç izlemek için onlarca liranızdan oluyorsunuz. Digitürk sayesinde 1 ay boyunca süper ligde oynanan tüm maçları izleyebilecek ve çok cüzzi fiyata lig tv sahibi olabileceksiniz. Dilerseniz  gelin Lig Tv paketleri adı altında kaç tane paketimiz olduğunu ve bu paketlerimizi ne kadar ödeyerek sahip olacağınız hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım. Ayrıca yazımızın içerisinde Lig TV Paketleri Ne Kadar? öğrenebilecek, Lig Tv Paketleri İnternet hakkında da detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Lig Tv Paketleri

Lig Tv Paketleri

Lig TV Paketleri Ne Kadar

Lig TV Paketleri Ne Kadar diye merak mı ediyorsunuz? Abonelik işlemlerinizi başlatacaksınız ama Lig TV Paketleri hakkında detaylı bilgi sahibi değilmisiniz. O zaman gelin hep beraber Lig TV Paket Fiyatları ne kadar hep beraber öğrenelim.

Digitürk Lig Tv Paketleri Ve Fiyatları

  • Süper Lig Paketi 60 TL
  • Şampiyonlar Paketi 50 TL
  • Taraftar Paketi 40 TL
  • Şampiyon Anadolu Paketi 20 TL
  • Anadolu Taraftar Paketi 15 TL

Yukarıda görmüş olduğunuz paketlerimizi 12 ay taahhüt vererek sahip olabilir ve Lig Tv’nin eşsiz yayın keyfini ailenizle ve sevdiklerinizle doyasıya çıkarabilirsiniz. Digitürk Lig TV Paketleri gördüğünüz gibi fiyatlandırması ve detaylarını belirtmiş bulunuyoruz. Dilerseniz Lig Tv Paketleri İnternet ile birleştirebilir hem lig TV’yi hemde sınırsız internet keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

 

 

Lig Tv Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git