Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası

Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası
30 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.979 kez okundu.
Reklam

Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilere ulaşarak abonelik işlemlerini başlatmak isteyenlerde direk yazımıza göz atabilirler.

lig-tv-uyelik-kampanyasi

Digitürk kampanyaları arasında sizlerin yararlanabilmesi için birçok kampanya yer almaktadır. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde eşsiz Digitürk yayınlarının yanı sıra Lig TV yayınlarıylada süper lig yayınlarını izleyebileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmaya başlamak için sizlerde en iyi hizmeti alabileceğiniz Trbilgi.net sitemizden belirtilen telefon numaraları üzerinden bayilere ulaşabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında sizlerin Digitürk ve Lig TV yayınlarını izleyebilmeniz için hizmete sokulmuş olan Lig TV Üyelik Paketi Kampanyasından yararlanmaya başlayabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası detaylarını da dilerseniz gelin hep beraber öğrenelim.

Digitürk Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası kapsamında sizlerde giriş paketinin üzerinde süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketi, şampiyon anadolu paketi ve anadolu taraftar paketlerinden en az bir tanesi ile abonelik işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. Aboneliğinizi başlattıktan sonra sizlere 1 ay sporextra paketi, 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay mobil lig tv yayınlarını izleyebileceksiniz. Sizlere verilen 1 aylık sporextra paketiyle sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuva yayınlarını izleyebileceksiniz. Yetişkin paketleri sayesinde ise yetişkin kanallarının tümünü izlemeye başlayabileceksiniz.

Lig TV Üyelik Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk 12 ay taahhüt ile aboneliklerini hemen başlatabilirler. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhütün ilk 3 ayında %50 indirim ile yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın aynı gün kurulumları da ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere aboneliğinizin süresi boyunca ücretsiz verilecek ve aboneliğinizin süresi boyunca garanti altında olacaktır. Bu sayede sizlerde en ufak arızada ücretsiz değişim yaptırabilecek ve eşsiz yayınları izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Aboneliğinizi taahhütünüz dolmadan iptal ettirmeniz durumunda o zamana kadar faturanıza yansıtılan tüm indirimler sizlerden tahsil edilir. Eğer sizlere verilen sporextra paketini, yetişkin paketini ve mobil lig tv paketini tekrar almak istemeniz durumunda da yine bayimize ulaşabilir ve paketleri tekrar alabilirsiniz.

Lig TV Üyelik Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git