Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.011 kez okundu.
Reklam

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgi alarak abonelik işlemlerinizi başlatmak istiyorsanız eğer sizlerde yazımıza göz atabilir ve hemen abonelik alabilirsiniz.

limitsiz-internet-film-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımız, eşsiz Digitürk yayılarını izlemenin keyfini doyasıya sürüyor ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyalarından yararlanan arkadaşlarımız, çok uygun fiyatlara abonelik alabiliyor ve sabit fiyat garantisi ile en iyi zamanlarını ailesi ile birlikte geçirebiliyorlar. Digitürk kampanyaları arasında Digitürk’ü sınırsız internet ile birlikte alabileceğiniz kampanyalarda bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası da yer almaktadır. Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası ile sizlerde hem film paketi kanallarını, hemde sınırsız interneti dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası bilgilerini gelin hep beraber almaya başlayalım.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız Her ay 80’i yeni 800’e yakın film ve yüzlerce belgesel ile Digiturk HD yayınları sınırsız internet ile birleştirebilecek ve bu sayede sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecekler. Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası abonelik için sizlerde direk hem Digitürl’e, hemde internet’e 24 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt boyunca aylık sadece 59,99 TL ödeyerek hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında artık faturalarınız aşıma uğramayacak ve bu şekilde aynı gün içerisinde yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Digitürk Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız 12 ay HD paketini ve internet kurulum aktivasyonunuda ücretsiz olarak yaptırabilecekler.

kampanya-fiyat

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız direk aynı gün içerisinde Digitürk kurulumlarını yaptırabilecekler ve bu şekilde çanak uydu ekipmanları içinde hiç bir ücret ödemek zorunda kalmayacaklar. Kampanya abonelik işlemlerinizi taahhütünüz tamamlanmadan iptal etmeniz durumunda o zamana kadar adınıza indirilen tüm fiyatları ödemek zorunda kalacaksınız.

diledigin-zaman

 

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git