Logan Lucky – Şanslı Logan Komedi Filmi

Logan Lucky – Şanslı Logan Komedi Filmi
19 Mart 2018 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.
Reklam

Logan Lucky – Şanslı Logan Filmi beIN Movies PREMİERE

beIN Movies PREMİERE de severek izleyeceğiniz bir komedi filmi sizleri karşılıyor. Komedi filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek bu harika filmin baş rollerinde Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig oynuyor olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise yakından tanıdığınız Steven Soderbergh oturuyor olacak. Bu harika komedi filmi abone olduğunuz Digiturk Filmin Yıldızı Paketi kapsamında 18 Mart Pazar gününden itibaren beIN Movies PREMİERE de HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Logan Lucky – Şanslı Logan ile beraberinde her ay yüzlerce filmi dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

Oscar’lı Soderbergh’in 5 yıl sonra film yönetmenliğine geri döndüğü yapımda, güçlü başrollerin yanı sıra, Hillary Swank ve Katie Holmes gibi isimler de yer alıyor. Jimmy, kardeşleriyle Nascar yarışı esnasında soygun planlar. Şu an mahkum olan kasa hırsızı Joe’ya ihtiyaçları vardır. Onu hapisten kaçırıp,parayı aldıktan sonra Joe’yu geri götürecek ve kızının güzellik yarışmasına yetişebilecektir. Bu kusursuz planı yaparken Logan aile lanetini hesaba katmamıştır.

“Traffic”, “Ocean’s Eleven”, “Erin Brockovich” gibi filmlerinden tanıdığımız Steven Soderbergh en son 2013’te “Side Effects” isimli ilginç bir filme imza atmış ve sinemaya bir süre ara verip resim yapmak istediğini açıklamıştı. Soderbergh’in dört yıl süren suskunluğu 2017’de çektiği soygun filmi “Logan Lucky” ile son buldu. İşten kovulan Jimmy Logan (Channing Tatum) mali olarak kendini toparlayabilmek için bir soygun planlar. Niyeti NASCAR yarışları esnasında pistin kasasında biriken paraları çalmaktır. Yaptığı planla erkek kardeşi Clyde (Adam Driver) ve kız kardeşi Mellie’yi (Riley Keough) de ikna eder. Ancak hapisteki kasa hırsızı Joe’ya (Daniel Craig) da bu soygunda ihtiyaçları vardır. Sonunda Joe’yu hapisten kaçırıp soygunu gerçekleştirecek, sonra Joe’yu tekrar hapse sokacaklardır! 

Logan Lucky – Şanslı Logan Komedi Filmi
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git