Marvel’dan Kaptan Amerika Digitürk’te

Marvel’dan Kaptan Amerika Digitürk’te
31 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.014 kez okundu.
Reklam

Marvel Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Digitürk’te

Marvel’dan Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmi Digitürk ile ömür boyu senin olsun. Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamalarından filmi satın al Kaptan Amerika veya İron Man oyuncaklarından birini Digitürk’ten hediye olarak al!

digiturk-marvel-kaptan-amerika

Konusu

Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler’in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz.

Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur. 6 Mayıs 2016’da vizyona giren Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve Digitürk ücretsiz içerikleri ile heyecan dolu bir aksiyon yaşamaya hazır olun.

Marvel’dan Kaptan Amerika Digitürk’te
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git