Mustang Filmi

Mustang Filmi
27 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 339 kez okundu.
Reklam

Mustang Drama Filmi Digiturk

Drama filmi sever misiniz? Drama türü içerik sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir film Digiturl beIN Movies’te izleyenleri karşılıyor. Mustang Filmi ile izleyenleri ekran başında dramatik dakikalar beklerken beraberinde sunulan ek içeriklerle de keyifli dakikalar bekliyor olacak. Mustang Filmi ile beraberinde her ay binlerce içeriği, her zevke uygun filmleri HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Güneş Şensoy, Doğa Zeynep Doğuşlu, Tuğba Sunguroğlu dramatik dakikalarda sizlere eşlik ediyor olacak. Kings, Kapsül, Herkesin Kendi Sineması filmlerinden de bildiğiniz Deniz Gamze Ergüven ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Sunulan indirimli kampanyalar ve Digiturk Paketleri kapsamında sizde en sevilen filmleri uygun fiyatlar üzerinden izleyerek sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız.

Fransa’ya “Yabancı Dilde En İyi Film” Oscar adaylığı getiren film, başrollerdeki Türk oyuncuları ve Türkiye’de geçen konusuyla dikkat çekiyor. Lale ve kardeşleri oynadıkları bir oyunun çevreleri tarafından beklenmedik bir skandala dönüştürülmesi sonucu ev hapsine mahkum olurlar. Bu durum öyle bir noktaya gelir ki evde evlilik planları dahi yapılmaya başlanır. Kardeşler, özgürlüklerine kavuşmak için mücadele vereceklerdir.

Süre : 93 dk
Yapım Yılı : 2015
Yayından Kalkacağı Tarih : 28.02.2019

Mustang Filmi
2 votes, 4.50 avg. rating (90% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git