Neverwinter İçerik Güncellemesi Yapıldı

Neverwinter İçerik Güncellemesi Yapıldı
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.502 kez okundu.
Reklam

Neverwinter İçerik Güncellemesi Yapıldı

Merhaba sevgili digitürklüler. Digitürk sizler için sadece film, dizi ve programları ile karşınıza çıkmıyor. Digitürk artık siz değerli abonelerinin karşısına oyunlarıylada çıkmaktadır. Mesela şöyle bir örnek verelim. Evde artık film, dizi vs. izlemekten sıkıldınız ve artık başba maceralara atılmak istiyorsunuz. O zaman hemen digitürk oyunlarından Neverwinter açabilir diledğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz. Üstelik şimdi oyun daha güzel.

neverwinter-İcerik-guncellemesi-yapildi

Digiturk’ün eğlencenin farklı boyutlarında yer alma vizyonuyla kurduğu GameMax oyun platformunda yer alan oyunlardan Neverwinter, oyununun yeni modülü Curse of Icewind Dale, Digiturk’ün Beşiktaş’ta bulunan Genel Müdürlük binasında tanıtıldı.
Neverwinter yayınlanalı henüz bir seneden az olmasına rağmen, oyun için sunulan üçüncü büyük içerik güncellemesi Curse of Icewind Dale, tüm oyuncuların erişimine açıldı. Önceki güncellemelere göre çok daha fazla içeriğe sahip olan bu güncellemeyle oyuna eklenen üç yeni bölge, Neverwinter’ın toplam alanını %33 genişletiyor. Oyundaki PvP sisteminin tamamen yenilendiği ve geliştirildiği Curse of Icewind Dale, özellikle 60. seviye oyuncular için oyunu zenginleştirecek. Oyuna eklenen yeni görevler, zindanlar ve canavarların yanı sıra, oyuncuların kendi ekipmanlarını güçlendirmesini sağlayan Kara Buz elementi ve bunun işçiliği oyuna ekleniyor.
Daha fazla bilgi için direk abonelik işlemlerinizi başlatın ve oyunlar hakkında detaylı bilgiyi almaya devam edin.
Neverwinter İçerik Güncellemesi Yapıldı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git