Oscar Galasıyla Birlikte 3 Hafta Eviniz Şenlenecek

Oscar Galasıyla Birlikte 3 Hafta Eviniz Şenlenecek
31 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.409 kez okundu.
Reklam

Digiturk bu sene 87’ncisi düzenlenecek olan Oscar Ödülleri’ne 31 film ile birlikte 84 adaylıkla katılacak. Dünyanın en iyi yapımcılarının Oscar için kıyasıya yarışacağı ve dünyaca ünlü yıldızların sahne almış olacağı 87’nci Oscar ödül töreni için adaylar açıklandı.

Digiturk kanallarında yayınlanacak olan 31 film ve toplamda 84 adayın Oscar Ödül Töreni için geceye damga vurması için hazırlanmaktadır.

Türkiye’miz üzerinde TV izleyicilerine en yeni ve seçkin kaliteli filmleri sunmakta olan Bein marksı iştirakında Oscar markasının bir araya gelmiş olduğu özel kanalla birlikte 1 Şubat Pazar günü Digiturk platformu üzerinde bulunan 1 numaralı kanaldan yayın yapılacak. Bein Oscars kanalı üzerinde 22 Şubat pazar gününde ise Oscar gecesi için özel stüdyo programı yer alacak.

Program da sinema ve moda dünyası üzerinde sürpriz ve deneyimli isimlere ev sahipliği yapmış olacak. Saatler gece yarısını göstermesiyle birlikte canlı yayın üzerinden Kırmızı halı üzerinde geçit töreni yayınlanmış olacak. Saatler 03:30 ‘u gösterdiğinde de Neil Patrick Harris’in sunumu üzerinden Los Angeles Dolby Theatre üzerinde gerçekleşecek olan 87’nci Akademi Ödül töreni canlı yayında Digiturk aboneleriyle buluşmuş olacak.

 

Oscar Galasıyla Birlikte 3 Hafta Eviniz Şenlenecek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git