Oscar Keyfi Başlıyor

Oscar Keyfi Başlıyor
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 844 kez okundu.
Reklam

Oscar’lık Filmler ve Oscar’a Aday Olmuş Filmler Digiturk’de

Şubat ayında Digiturk yine kullanıcılarına hediyeleri ile geliyor. Bu ay boyunca 1 NO’lu kanalda Oscar’a aday olan filmleri beIN MOVIES OSCARS HD’de sizleri bekliyor olacak. 1 Şubat’tan itibaren Digiturk Film Paketi üyelerine özel 1 No’lu kanalda beIN MOVIES OSCARS HD’de. 89. “Oscar” Ödül Töreni 1 No’lu kanal, beIN MOVIES OSCARS HD’de tüm üyelerimize, www.digiturk.com.tr adresinde ise herkese açık yayınlanacak. Abone olduğunuz Film Paketi kapsamında sizde hediyelerden faydalanacak ve izlemek istediğiniz içerikleri HD kalite ile izlerken bir çok indirimden yararlanabileceksiniz.

Digiturk Şubat Ayı Filmleri

  • Hail, Caesar!: Film, büyük bir Hollywood stüdyo sahibinin, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun bir sürü derdiyle uğraşmak zorunda kaldığı bir gününe odaklanıyor.

  • The Lobster: Oscar’lı oyuncu Rachel Weisz ve Colin Farrell, yalnız insanların bir otelde cezaya çarptırıldığı değişik bir öyküde karşımıza çıkıyor.

  • Deepwater Horizon: Deepwater Horizon ‘da çalışan ve olabilecek en korkutucu şartlara maruz kalan 126 kişilik ekibin hikayesi.

  • Zootropolis: Hayvanların bir arada yaşadığı şehirde, çaylak bir tavşanın ve tilkinin bir kumpası aydınlatmak için bir araya geldiği eğlenceli bir animasyon.

  • The Jungle Book: Mowgli istenmediği ormandan kaçmaya karar verir ve macera dolu bir yolculuk başlar.

  • Fire at Sea (Fuocoammare): İtalya’nın güney sahilinde, Lampedusa adasındaki mülteci sorununu 12 yaşındaki Samuele’nin gözünden işleyen muhteşem bir belgesel.

Oscar Keyfi Başlıyor
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git