Oscar Ödül Töreni Pazar Günü Bein Oscars HD Kanalında

Oscar Ödül Töreni Pazar Günü Bein Oscars HD Kanalında
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.433 kez okundu.
Reklam

Oscar Ödül Töreni Pazar Günü Bein Oscars HD Kanalında

Her sene kimin alacağı merak konusu olan oscar ödül törenine bu senede büyük ilgi var. Oscar ödül törenini tüm Digitürk üyeleri pazar akşamı canlı olarak izleyebilecek ve bu sayede sizlerde nefeslerinizi tutarak ödüllerin kimin aldığını canlı olarak izleyebileceksiniz. Digitürk, hersene oscar ödül törenini değerli müşterilerinin izlemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu sene 88. düzenlenen oscar ödül töreni 28 şubat bazar günü akşam saat 22:00 da ekranlara gelecektir. Sizlerde bu sene 88’incisi düzenlenecek olan oscar ödül törenini direk Digitürk 1. numaralı kanal olan moviemax oscars HD kanalını açarak canlı izleyebileceksiniz.

Oscar ödül töreninin sunucusu Yekta Kopan ve Ceyda Düvenci olarak açıklanmıştır. Ayrıca ünlü oyuncular Demet Evgar, Hazal Kaya, Mert Fırat ve Serkan Keskin’in katılımları, sinema yazarları Mehmet Açar ve Melis Behlil’in yorumları ile pazar akşamı saat 22:00 da Bein oscars HD kanalında siz değerli izleyicilerimizin karşısına çıkmaktadır. Oscar ödül törenini Digitürk üyelerimizin dışında Digitürk dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamasından da takip edilecek ve bu sayede oscar ödül törenini telefon veya tabletlerinizden de takip edebileceksiniz.

Bu yıl 88’incisi düzenlenecek olan Oscar adayları açıklandı. Deniz Gamze Ergüven’in Türkiye’de Türkçe çektiği ‘Mustang’, Fransa adına yabancı filmde en iyi film dalında aday gösterildi. En çok adaylığı 12 kategoriyle başrolünde Leonardo DiCaprio’nun oynadığı ‘The Revenant’ elde ederken ‘Mad Max: Fury Road’ 10 adaylık kazandı.

Oscar Ödül Töreni Pazar Günü Bein Oscars HD Kanalında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git