Oscarlı Filmler Şubat Ayı Boyunca Bein Oscars HD’de

Oscarlı Filmler Şubat Ayı Boyunca Bein Oscars HD’de
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.421 kez okundu.
Reklam

Oscarlı Filmler Şubat Ayı Boyunca Bein Oscars HD’de Kanalında Sizlerle

Digitürk yine abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Digitürk, hersene Televizyon sektörüne damga vuracak filmleri bizlerin izlemesini sağlıyordu. Bu senede bizlerin izlemesi için Oscarlı filmleri şubat ayı boyunca Bein Oscars HD kanalında yayınlama kararı almıştır. Bein Oscars HD kanalını izlemek için öncelikle giriş paketi + film paketine sahip olmanız gerekmektedir. Filmleri HD olarak izlemek için olmazsa olmaz paket olan HD paketi de almış olmanız gerekmektedir.

Şubat ayı boyunca artık Digitürk film paketi aboneleri 1. numaralı kanalı açarak eşsiz filmleri izlemeye hemen başlayabilecekler. Üstelik Oscar ödül törenini tüm üyelerimiz canlı olarak izleyebilecekler. Sizlerin hala Digitürk üyeliği yoksa çok şey kaybediyorsunuz demektedir. Sizlerde bu filmleri izlemek için sinemalara onlarca lira vereceğinize hemen bir Digitürk aboneliği alabilir, bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz.

Şubat ayı boyunca Bein oscars HD kanalında sizlerde eşsiz film keyfini aileniz ile birlikte doyasıya yaşayabilecek ve bu şekilde zamanınızı en iyi şekilde geçirmeye başlayabileceksiniz. Film festivalimiz sayesinde artık zamanınızı boşa harcamayacaksınız. Çünkü artık Digitürk siz ve ailenize büyük önem vermektedir. Bu filmlerde bunun bir göstergesidir.

Evet sevgili abonelerimiz.
Sizlerde ailemizin birer parçası olarak kumandayı elinize alın ve Bein oscars HD kanalını açarak eşsiz filmleri izleyin. Sizlerin hayallerine dokunmaya yıllardır devam ediyoruz ve edeceğiz.

Oscarlı Filmler Şubat Ayı Boyunca Bein Oscars HD’de
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git