Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim?

Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim?
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.
Reklam

Digitürk Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim?

Digitürk Lig TV aboneliği alarak sitemiz üzerinden belirttiğimiz tüm hizmetlerden yararlanmaya anında başlayabileceğinizi biliyormuydunuz? Evet sevgili arkadaşlarımız. Özellikle abonelerimizin yardım merkezimiz üzerinden bizlere yönelttiği sorulara detaylı bilgi vermek adına 7 gün 24 saat aralıksız çalışmaktayız. Sizlerde bu çalışmamızda başrol oynamak için abonelik almanız gerekmektedir. Abonelerimizin bizlere yönelttiği sorular arasından seçmiş olduğumuz Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sizlerde Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olacak ve pin kodunuzu hemen değiştirebileceksiniz.

Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? İçerik bilgileri.

Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? Hakkında Bilgiler.

Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? İçerik Bilgisi

Pin kodunuzu ilk defa kullanıyorsanız eğer kodunuz “0000”dır. Eğer sizlerde pin kodunuzu değiştirmek istiyorsanız, sırası ile şu işlemleri harfiyen uygulamanız gerekmektedir.

  1. Kumandayı elinize alın ve kumandanızın üzerinde yer alan “MENÜ” veya “OPTS” tuşuna basın,
  2. Sonraki işlem olarak ise Yön tuşlarıyla “AYARLAR” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın,
  3. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Yön tuşlarıyla “ERİŞİM KONTROLÜ” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın ve mevcut PIN kodunuzu girin,
  4. Sonrasında ise Yön tuşlarıyla “PIN KODU DEĞİŞTİRME” menüsü gelip “OK” tuşuna basın,
  5. Önce mevcut PIN kodunuzu, sonra iki kez yeni PIN kodunuzu girerek PIN kodunuzu değiştirin,
  6. Son olarak tüm menülerden çıkınız. Bu şekilde pin kodunuzu hemen değiştirebilir ve dilediğiniz kanala şifre koyabilirsiniz.

Evet sevgili Digitürk Lig TV abonelerimiz. Gördüğünüz gibi siz değerli arkadaşlarımız için Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim? konusu hakkında detaylı bilgi verdik. Sizlerde bu ve buna benzer sorularınızı web sitemiz üzerinden bizlere iletebilir ve detaylı cevap alarak eşsiz filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk programlarını, ulusal kanalları ve spor yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Pin Kodumu Nasıl Değiştirebilirim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git