Prenseslere Yarı Yıl Tatili Hediyesi

Prenseslere Yarı Yıl Tatili Hediyesi
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 907 kez okundu.
Reklam

Digiturk’ten Prenseslere Yarı Yıl Tatili Hediyesi

Digiturk bu sezonda da Bein Movies ile küçük kullanıcılarını düşünerek en sevdikleri içerikleri ücretsiz olarak sunmaya karar verdi. Yarı yıl tatiline özel olarak tüm çizgi filmleri ücretsiz olarak keyifli bir şekilde izleyecek ve yarı yıl tatili boyunca ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Filmler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüce: 1 Oscar adaylığı bulunan 1939 yapımı film, Walt Disney’in ilk uzun animasyonu, sinema tarihinin ise ilk uzun ve sesli animasyonudur. Kötü kalpli cadı tarafından öldürülmek isteyen Pamuk Prenses 7 Cüceler ile saklanmaktadır.Ancak kötü kalpli cadı onu öldürebilmek için zehirli bir elma hazırlamıştır.

Külkedisi Sinderella: Külkedisi masalından beyazperdeye uyarlanan 3 Oscar adaylığı bulunan 1950 yapım animasyon ekrana geliyor. Üvey annesinin engeline rağmen, bir peri sayesinde kraliyet balosuna katılan külkedisinin hikayesi sizleri bekliyor olacak. 

Uyuyan Prenses: Uyuyan Güzel masalının 1959 yılında ”Uyuyan Prenses” olarak ilk kez sinemaya aktarıldığı Walt Disney animasyonu ekrana geliyor. Bir cadının laneti ile sonsuz bir uykuya dalan prensesi ancak bir prensin öpücüğü uyandıracaktır.

Güzel ve Çirkin: 1992 yılında aldığı 2 Oscar ile müziklerinin başarısını taçlandıran animasyon, Belle’in masalsı hikayesini ekrana getiriyor. Babasının bir şatoda esir tutulması üzerine Belle, onu kurtarabilmek için kendisinin esir alınmasını teklif eder. Ancak karşısındakinin lanetli bir prens olduğundan habersizdir.

Prenseslere Yarı Yıl Tatili Hediyesi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git