Receiver Hakkında Tüm Bilgiler

Receiver Hakkında Tüm Bilgiler
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.957 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ün kendi bünyesinde yer alan uydu alıcılarına yazımızın içerisinde ulaşabilir ve receiver hakkında bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Digitürk Receiver hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Digitürk, sizler için birbirinden dayanıklı ve bir o kadarda kullanışlı receiverleri hizmete sokmuş ve sizlere aboneliğiniz süresi içerisinde ücretsiz olarak bu receiverleri göndermiştir. Digitürk Receiver sayesinde sizlerde ucun yıllar, en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk dizilerini, spor yayınlarını ve müzik yayınlarını HD kalitesi ile sorunsuz olarak izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin digitürk receiverı normal uyduya nasıl çevireceğinizi de kısaca öğrenelim.

Digitürk Receiver Normal Uyduya Çevirme

Digitürk receiver normal uyduya çevirme için yapmanız gereken tek şey bir uyducu getirerek çanağın yönünü türksat’a döndermek. Böylelikle sizlerde Digitürk uydunuzu normale çevirebilir ve ulusal tüm kanalları ücretsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde hemen çanağınızın yönünü değiştirin, türksat yayınlarını izlemeye hemen başlayın.

Digitürk Receiver Güncelleme

Digitürk receiver güncelleme için internet gerekmiyor sevgili abonelerimiz. Direk Cihazdan menüye girin. Orda yeni yazılım diye ibare görüyor olmanız lazım, yada cihazın kendisi de arayacak Varsa zaten direk kuracaktır.
Bu arada cihazınız devamlı güncell kalması için ,cihazın fişini çekmeyin. İzlemediğiniz zamanlarda stadbya almanız  yeterli olacaktır. Son olarak kanal ve yazılım güncellemesi otomotikğe alırsınız ve güncelleme otomotik olarak yüklenir.

 

Receiver Hakkında Tüm Bilgiler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git