Sende Digitürk Var Mı?

Sende Digitürk Var Mı?
13 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.238 kez okundu.
Reklam

Digitürk Kampanyaları ile Film Heyecanı

Digitürk Kampanyaları ile artık Digitürk kullanıcısı olma vakti geldi. Digitürk’ün eşsiz kampanyaları ile sizde en seçkin yayınları en uygun fiyatlar üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Abone olunan paketler kapsamında spordan, filme, eğlenceden, aksiyona bir çok içerik ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. En uygun fiyatlandırmalar üzerinden verilen kampanyalar sonucunda abone olduğunuz paketler ile yayınları HD kalite ve 4K ile izleme fırsatı siz değerli üyeleri bekliyor olacak. Verilen numaralar üzerinden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-firsatlari

Neler Var?

  • Her gün farklı: Her gün ayrı bir film kuşağı ve hafta sonu çocuklara özel Kids kuşağı özel yayınlar ile Film Paketinde sizleri bekliyor olacak.
  • 1000 adet film: Her ay binlerce film ile asla sıkılmayacak ve en kaliteli içerikleri abone olduğunuz paketler ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • 4 ekranda film keyfi: Dilediğin zaman, Dilediğin yerde özellikleri ile sunulan yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan ek bir ücret ödemeden ücretsiz uygulaması ile izleyebilirsiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj ve alt yazı dil seçenekleri ile yayınları sevdiğiniz gibi izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • Sinemanın enleri: Tv’de ilk kez gösterilecek olan her gün yeni yeni filmler ve eğlenceli içerikler!
Sende Digitürk Var Mı?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git