Sevilen Dizilerin Yeni Bölümleri Sizlerle

Sevilen Dizilerin Yeni Bölümleri Sizlerle
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.309 kez okundu.
Reklam

Digitürk, film paketi sahipleri için yine en iyi dizilerin yeni bölümlerini bugün film kanallarında izleyebilmenizi sağlıyor.

Digitürk, film paketi sahipleri için yine en iyi dizilerin yeni bölümlerini bugün film kanallarında izleyebilmenizi sağlıyor. Digitürk bu sayede en iyi yayın kalitesiyle yerli ve yabancı dizileri izleyebilmenizi sağlamıştır. Digitürk film paketi alan arkadaşlarımız ne kadar isabetli bir karar aldığını izlediğini diziler sayesinde anlamışlardır. Dilerseniz gelin bugün film kanallarında izleyebileceğimiz dizilerin yeni bölümleri hakkında detaylı bilgi almaya başlayalım.

Digiturk-dizileri

Project Almanac Premier HD Kanalında

Digitürk Premier HD kanalında bu akşam saat 23:00 da ekranlarınıza Project Almanax filmi gelecektir. Film hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse eğer; filmde bir grup genç, keşfettikleri zaman makinesini başlangıçta basit amaçları için kullansa da işler zamanla çığrından çıkacak! Filmin geri kalanı için direk Moviemax Premier HD kanalını açabilirsiniz.

profect-almanax-moviemax-premier-hd

 

The Purge Premier HD Kanalında

Digitürk Moviemax premier HD kanalında bu akşam severek izlediğiniz bir film karşınıza çıkacak. Filmin ismi The Purge filmidir. The purge filmi saat 19:15 başlayacak. Filmin kısaca konusu Amerikada yılda bir gece suçlular ne yakalanacak ne de cezalandırılacak olmasını ele almaktadır.

the-purge-moviemax-premier-hd

Biutiful Moviemax Festival HD Kanalında

Digitürk Moviemax Festival HD kanalında bu akşam severek izleyebileceğiniz bir film yayınlanacaktır. Filmin ismi Biutiful’dur. Film saat 21:30 da başlayacaktır. Filmin kısaca konusu ise zorunlu işler yüzünden başının belada olduğu bir sadık bir babanın yaşadığı zorlukları anlatmaktadır.

biutiful-digiturk-festival-hd

Sevilen Dizilerin Yeni Bölümleri Sizlerle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git