Sevmek – Loving Drama Filmi

Sevmek – Loving Drama Filmi
31 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 487 kez okundu.
Reklam

Sevmek – Loving Drama Filmi beIN Movies

Jeff Nichols yönetmenliğinde harika bir drama filmi Sevmek! Digiturk ekranlarında kullanıcıları ile buluşan Oscara aday bu harika film kapsamında izleyenleri dramatik ve bir o kadar da romantik dakikalar bekliyor olacak. Filmin baş rollerinde ekranlarda Ruth Negga, Joel Edgerton, Will Dalton sizleri karşılarken beraberinde daha bir çok içeriği de dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Film Paketi abonesi değilseniz izle öde sistemi üzerinden de içeriği satın alarak dilediğiniz gibi HD kalitede takip edebilirsiniz. 

89.Oscar ödüllerinde Ruth Negga’ya En İyi Kadın Oyuncu adaylığı getiren yapım, yakın dönem Amerikan tarihinde yaşanmış gerçek bir aşk hikayesini anlatıyor. 1950’lerde Virginia eyaleti yasalarınca ‘ırklar arası evlilik’ suçtur. Farklı ırklardan olan Richard ve Mildred 1958’de evlenirler.Polis bir gece uyurlarken evlerini basar ve ikisini tutuklar.Durumu ABD Yüksek Mahkemesi’ne taşırlar. Yüksek mahkeme ülkede tarihi etki yaratacak bir karar alır.

1950’lerde Virginia eyaleti yasalarınca ‘ırklar arası evlilik’ suçtur. Farklı ırklardan olan Richard ve Mildred 1958’de evlenirler.Polis bir gece uyurlarken evlerini basar ve ikisini tutuklar.Durumu ABD Yüksek Mahkemesi’ne taşırlar. Yüksek mahkeme ülkede tarihi etki yaratacak bir karar alır.

Süre : 117 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.11.2017

Sevmek – Loving Drama Filmi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git