Shooter Dizisi

Shooter Dizisi
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 711 kez okundu.
Reklam

Shooter Dizisi Digiturk Ekranlarında

Harika bir aksiyon dizi Shooter ikinci sezonda da Digiturk izleyenleri işle buluşuyor. Eski asker ve keskin nişancının hikayesine odaklı olan bu harika dizi ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve Shooter ile beraberinde bir çok diziyi HD kalite de izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında Digiturk Paketlerine en uygun fiyatlar üzerinden sahip olurken en sevilen içerikleri kaliteli bir şekilde izleyin!

Shooter, merakla beklenen 2. sezonuyla 19 Temmuz’dan itibaren, her Çarşamba, ABD yayınınından 24 saat sonra kaldığı yerden devam ediyor! 
Shooter konusu itibariyle, eski bir keskin nişancı ve denizci olan Bob Lee Swagger‘ın hikayesine odaklanmaktadır. Dünyanın diğer ucunda katıldığı bir görevde yine keskin bir nişancı tarafından bacağından yaralanmıştır. Ama arkadaşı o kadar şanslı olmayacaktır. Keskin nişancı arkadaşını öldürmeyi başarmıştır. Swagger, bu durumun sorumluluğunu üstlenerek askerliği bırakmış ve orman içindeki ailesi ile yaşamaya karar vermiştir. Ama bir zaman sonra görev onu çağıracaktır. Her salı 22.00’de sizlerle.
Shooter Dizisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git