Spoor – İz

Spoor – İz
24 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 307 kez okundu.
Reklam

Spoor – İz Polisiye Film

Soğuk karlı dağlarda ve ıssızlıkta geçen harika bir polisiye filmi!  Polisiye film sevenleri ekranlara kilitleyecek harika içerikler ve Spoor – İz Filmi ile izleyenleri ekran başında keyifli dakikalar bekliyor. Polisiye film sevenleri Spoor – İz Filmi ile ekran başında aksiyon ve ek içeriklerde bir o kadar eğlenceli dakikalar karşılıyor. Sizde en sevilen filmleri HD kalitede izlerken, abone olduğunuz paketler kapsamında sinema keyfini evinize taşıyacaksınız. 

2017 yapımı bu harika filmin baş rollerinde Kasia Adamik, Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszal oynuyor. Karanlıkta Kalanlar, Avrupa Avrupa, Beethoven’ı Anlamak, Kadınsı Duygular filmlerinden de hatırlayacağınız Agnieszka Holland ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Spoor – İz Filmi ile beraberinde her ay binlerce değişik türde içerik Digiturk ekranlarında sizleri bekliyor olacak. 

89.Oscar’larda Polonya’nın resmi adayı olan yapım, ilk gösterimini gerçekleştirdiği Berlin Film Festivali’nde Gümüş Ayı kazanmıştı. Yaşlı bir kadın olan Janina Duszejko, bir sürü gizemli suçun işlendiği Klodzko Vadisi’nde yalnız yaşıyordur. Duszejko, katilin ne ya da kim olduğunu bildiğine emindir, ama kimse ona inanmaz.

Süre : 120 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.09.2019

Spoor – İz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git