Süper Lig Maçları 2017 Yılına Kadar Digitürk’de.

Süper Lig Maçları 2017 Yılına Kadar Digitürk’de.
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.537 kez okundu.
Reklam

Süper Lig Maçları Yine Digitürk’de

Digitürk izleyicileri öncelikle hepinize merhaba diyoruz. Digitürke beklenen bilgi nihayet açıklandı. Bildiğiniz üzere Süper lig maçlarını Digitürk çatısı altında lig tv tüm evinizde izlemenizi sağlıyordu. Rekabet kurulunun açıkladığı bilgiye göre süper lig maçları 2016 – 2017 sezonunun sonuna kadar yine digitürk’de.
Rekabet Kurulu, Spor Toto Süper Lig maçlarının yayın haklarına ilişkin nihai kararını açıkladı.
Süper Lig’in adresi Digiturk, 2016-2017 sezonunun sonuna kadar karşılaşmaları en iyi görüntü kalitesi ile ekranlara getirmeye devam edecek. Türkiye’nin lider dijital televizyon yayıncılığı platformu olan Digiturk, Rekabet Kurulu’nun nihai kararıyla Spor Toto Süper Lig maçlarını 2016-2017 futbol sezonu sonuna kadar yayınlamaya devam edecek.
Süper Lig maçlarının yayın haklarını 2001 yılından bu yana elinde bulunduran Digiturk, 2010 yılında yapılan ihalede yaklaşık 2 milyar dolarlık en yüksek teklifi vererek 5 yıl süreyle yayın haklarını satın almıştı. Türk futbolunun en büyük yatırımcısı Digiturk, yılda 450 milyon dolarlık yayın hakları bedeli ile birlikte futbol kulüplerine her yıl çok büyük rakamlar aktarıyor. 15 yıllık dönemde Türk futboluna aktardığı 3,5 milyar USD’lik kaynakla sporun en büyük destekçisi olan Digiturk, bu katkıyı sürekli kılmayı hedefliyor.
Digiturk, liglerin yayın hakları konusunda İngiliz BskyB’nin ardından aralıksız en uzun süre yayın yapan platform özelliğini kazanarak bu alanda önemli bir başarıya imza atmış olacak.
super-lig-maclari-2017-yilina-kadar-digiturk'de.
Süper Lig Maçları 2017 Yılına Kadar Digitürk’de.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git