Tatil Faturası İndiriminden Hemen Yararlanın

Tatil Faturası İndiriminden Hemen Yararlanın
26 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.876 kez okundu.
Reklam

Tatil rezervasyonunuzu Digitürk Digiavantaj.com veya Booking.com adresi üzerinden yapın, Digitürk Tatil Faturası İndiriminden hemen yararlanın.

Digitürk tatil faturası indriminden yararlanmak için Digitürk'ü seçin.

Digitürk tatil faturası indriminden yararlanmak için Digitürk’ü seçin.

Yaz vakti geldi ve sizlerde tatil rezervasyonu yapmaya başladıysanız ve Digitürk abonesiyseniz şimdi anlatacaklarımızı çok iyi dinlemenizi istiyoruz. Tatil rezervasyonunuzu hala yapmadıysanız hemen Digitürk resmi tatil rezervasyon sitesi olan Booking.com’a giriniz ve tatil rezervasyonunuzu yaptırınız. Tatiliniz boyunca Digitürk Faturalarınızda %5 lik bir indirim yapılacak ve sizlerde izlemediğiniz yayının parasını da ödemek zorunda kalmayacaksınız. En azından bir kısmını ödeyerek aboneliğinizi devam ettireceksiniz. Yanlız tatil rezervasyonunuzu yaptırırken Digitürk’te kayıtlı olan cep telefonunuz üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Digitürk Abonesi Olmayanlarda Bu Fırsattan Yararlanabilir mi ?

Digitürk abonesi olmayan vatandaşlarımız da direk Digiavantaj.com sitesi üzerinden tatil rezervasyonlarını yapabilirler. Böylelikle rezervasyonunuzun üzerinden 18 ay geçmeden Digitürk aboneliğinizi başlatırsanız bu indirim faturalarınıza yansıtılır ve sizlerde indirimli Digitürk yayınlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hadi o zaman. Hemen Digitürk Tatil Faturası İndiriminden yararlanmak için Digiavantaj.com veya Booking.com adreslerinden rezervasyonlarımızı yapmaya başlayalım.

Tatil Faturası İndiriminden Hemen Yararlanın
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git