The Neighbor Gerilim Filmi

The Neighbor Gerilim Filmi
16 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 590 kez okundu.
Reklam

The Neighbor Gerilim Filmi beIN Movies

The Neighbor Filmi ile izleyenleri ekran başında gerilim dolu dakikalar bekliyor. Gerilim filmi seven kullanıcıları The Neighbor Filmi ile ekran başında gerilim dolu dakikalar karşılıyor olacak. The Neighbor Filmini İzlemek için beIN Movies’e göz atabilirsiniz. Abonesi olduğunuz paket filmleri kapsamıyorsa sunulan içerikleri kiralayarak da izleyebilirsiniz. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde gerilim dolu dakikalarda Josh Stewart, Alex Essoe, Bill Engvall sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Marcus Dunstan yapıyor olacak. Harika filmleriyle bildiğimiz Marcus Dunstan yönetmenliğinde izleyenleri ekran başında gerilim dolu dakikalar bekliyor.

Kaybolan kız arkadaşını bulmak için her tarafı aramaya başlayan John bir komşusundan şüphelenir. Korku ve gerilim dolu yapım “Koleksiyoncu” filminin yönetmeninden. Cutter isimli küçük bir kentte yaşayan John bir gün eve geldiğinde kız arkadaşını bulamaz. Ortadan kaybolan kadını her yerde aramaya başlar. Komşusundan şüphelenince ise gizlice evine girer. Evin bodrumunda rastladığı manzara John’u dehşete düşürecektir.

Tür : Gerilim – Yönetmen : Marcus Dunstan – Oyuncular : Josh Stewart, Alex Essoe, Bill Engvall – Süre : 81 dk – Yapım Yılı : 2016 – Yayından Kalkacağı Tarih : 01.09.2018

The Neighbor Gerilim Filmi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git