TRT Spor

TRT Spor
27 Mart 2015 tarihinde eklendi, 3.722 kez okundu.
Reklam

Digitürk TRT Spor

Sporu artık Digitürk TRT Spor kanalı izleyerek takip edeceksiniz. Çünkü Digitürk TRT Spor kanalı sizler için gün boyu tüm spor branşlarından haberleri, Türkiye ve Dünyadan futbol karşılaşmalarının özet görüntülerinide takip edebileceksiniz. TRT Spor kanalını Digitürk sayesinde HD özelliğini satın alarak da izleyebilecek, izlemiş olduğunuz yayınlar 54 kat daha ne bir hale gelecektir. Digitürk TRT Spor HD kanalını izlemek için şimdi hemen Digitürk aboneliğinizi başlatın ve sadece TRT Spor kanalını değil, tüm kanalları HD veya normal izlemeye başlayın.  TRT Spor kanalı Digitürk kanalları içinde 56. kanalda yayın yapmaktadır.

digiturk-trt-spor

Kanal Açılmıyor mu?

Digitürk TRT Spor kanalını izlerken veya izlemeye kalktığınız zaman birden yayın veya kanalı hiç açamıyormusunuz? O zaman iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilecek ve kanal ile ilgili herhangi en ufak bir arızanızı hemen gün içerisinde gidereceğiz. Gerekirse uydunuzu yenisi ile değiştireceğiniz ama dediğimiz gibi sorunsuz Digitürk kanallarını izlemeniz için herşeyi yapacağız.

 

TRT Spor
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

TRT Spor Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Bahadır dedi ki:

    Daha öncede digitürkte trtspor kanalım açılmıyordu, teknik servisi çağırdım para ödedim yaptılar 1ay sonra yine gitti.. Şimdi digitürkü çağırsam yine ücret isteyecek, neden sürekli aynı sorun oluyor?

  2. Salih dedi ki:

    TRT nin HD olan kanalları ulusal ve şifresiz olarak yayın yapıyor. Ancak ben de HD Digiturk kutusu olmasına rağmen TRT nin bütün kanalları sd olarak yayınlanıyor. Digiturk’ü aradığım zaman HD yayınları izleyebilmek için 15 TL fark istediler. Normalde 50 TL ye alınan şifresiz HD alıcılar ile TRT nin HD kanalları izlenebilirken ulusala yayın yapan şifresiz HD kanalları izleyebilmek için 15 TL fark neden isteniyor?

Sayfa başına git