Türksat 4a Kanal Yükleme

Türksat 4a Kanal Yükleme
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.695 kez okundu.
Reklam

Türksat 4A hayatımıza geçti geçeli yayın kalitesi adına birçok yeniliği ekranlara taşıyan Digitürk, sizlerin en iyi yayınları HD kalitesiyle izlemenizi de bu sayede başarmıştır.

turksat-4a-kanal-yukleme

Türksat 4A hayatımıza geçti geçeli yayın kalitesi adına birçok yeniliği ekranlara taşıyan Digitürk, sizlerin en iyi yayınları HD kalitesiyle izlemenizi de bu sayede başarmıştır. Ama hala Türksat 4A Kanal Yüklemesini yaparken zorlanan vatandaşlarımızın olduğunu biliyoruz. Bu vatandaşlarımız için bugün Türksat 4A Kanal Yükleme hakkında bilgileri vereceğiz ve servis hizmeti almadan kanal yüklemelerini kendilerini yapmasını sağlayacağız.

Türksat kanallarını yüklemek için sizlerde uydu alıcısına girip, şebeke arama (Network Search) açık seçilerek, kanal arama (Manual Search) yaptırılması güncel kanal listesinin uydu alıcınıza yüklenmesini yapabileceksiniz. Ama bunu yaparken herhangi bir olumsuzluk durumunda aşağıda belirttiğimiz frekansı manuel olarak girerekte Digitürk Türksat 4A Kanal Yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

  • Frekans : 11844 MHz
  • Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical)
  • Sembol oranı (Symbol Rate) : 2222 Ksymb FEC: 3/4
  • Frekans : 11747 MHz
  • Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)
  • Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6

 

Türksat 4a Kanal Yükleme
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git