Türksat Digitürk Lig TV Paketleri Uygun Fiyata Sizlerle

Türksat Digitürk Lig TV Paketleri Uygun Fiyata Sizlerle
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.582 kez okundu.
Reklam

Digitürk ve Lig TV’nin Türksat Paket fiyatları, Paketlerin detayları ve kullanım taahhütleri hakkında tüm bilgiler.

Digitürk,ün bünyesinde bulunan 2 tür paket bulunmaktadır. Bunlardan biri Türksat paketi diğeri ise Eutelsat paketidir. Türksat ile Eutalsat arasındaki tek fark; Türksat yayınlarını HD olarak izlemek isterseniz, normalinden 2 kat daha fazla fiyat ödemek zorundasınız. Eutelsat paketlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Eutelsat paketlerinde HD özelliğini çok uygun fiyatlarla izleyebilmektesiniz.

Türksat üzerinden başlatabileceğiniz onlarca Digitürk ve Lig TV paketleri ve bu paketlerin çok cazip fiyatları bulunmaktadır. Sizlerde bu paketlerden herhangi birisinden yararlanmaya başlayabilir ve ücretsiz kurulum hizmeti dışında uydu ve çanak ekipmanlarınızı da ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Türksat Lig TV Paketleri

Türksat Lig TV paketlerinin içerisinde sizlerin abonelik alarak izleyebileceği 5 adet paketimiz bulunmaktadır. Bunlar; Türksat süper lig paketi, Türksat Şampiyonlar paketi, Türksat taraftar paketi, Türksat Şampiyon Anadolu paketi ve son olarak Türksat Anadolu Taraftar paketidir. Bu paketlerin bilgileri ve fiyatlandırması şu şekildedir.

Türksat Lig TV paketleri hakkında tüm detaylu bilgiler.

Türksat Lig TV paketleri hakkında tüm detaylu bilgiler.

Türksat Süper Lig Paketi

Türksat süper lig paketi ile sizlerde artık evinizde uygun süper lig yayınlarını çok uygun fiyatlar ile izleyebileceksiniz. Bu sayede hem boşa masraftan kurtulacak hemde çok uygun fiyatlarla aboneliğinizi başlatabileceksiniz. Türksat paketlerin iki ayrı fiyatlandırması vardır. Bunlar;

 • Taahhütlü Fiyatı: 60 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı: 70 TL

Türksat Şampiyonlar Paketi

Türksat şampiyonlar paketi ile artık sizlerin evi birnevi Stadyuma dönecek ve aileniz ile birlikte 5 büyük takımımız olan Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını izleyebilmektesiniz. Paketi satın almak için şu fiyat tarifesine uymanız gerekmektedir.

 • Taahhütlü Fiyatı: 50 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı: 60 TL

Türksat Taraftar Paketi

Türksat taraftar paketine abone olan arkadaşlarımız şimdi çok ama çok şanslı. Çünkü Taraftar paketi sayesinde evinizde dostlarınız ile birlikte Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının tüm maçlarını izleyebileceksiniz. Paketin fiyatlandırması şu şekildedir.

 • Taahhütlü Fiyatı: 40 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı: 50 TL

Turksat Şampiyon Anadolu Paketi

Trabzonspor’lu ve Bursaspor’lu takım taraftarlarına müjde niteliğinde bir paketimiz var. Bu paketimizin adı Şampiyon Anadolu Paketi. Bu paket sayesinde sizlerde artık Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının maçlarını aileniz, dostlarınız ve misafirleriniz ile birlikte doyasıya evinizde seyredebileceksiniz. Pakete ait fiyat listesi ise şu şekildedir.

 • Taahhütlü Fiyatı: 20 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı: 30 TL

Türksat Anadolu Taraftar Paketi

Türksat Anadolu taraftar paketi sayesinde artık süper ligin anadolu takımlarının maçları evinize geliyor ve bu sayede sizlerin en iyi maçları çok uygun fiyatlara izlemenizi sağlıyor. Türksat Anadolu taraftar paketi fiyat tablosunu merak edenler için aşağıda belirtmiş bulunuyoruz.

 • Taahhütlü Fiyatı: 15 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı: 25 TL

Türksat Digitürk Paketleri

Türksat Digitürk paketleri ile sizlerde artık Digitürk yayınlarını Türksat uydusu üzerinden alabilecek ve sorunsuz yayın kalitesi ile Digitürk yayın akışını takip edebileceksiniz. Türksat paketlerinin içerisinde Türksat Giriş paketi, Türksat Sporextra paketi, Türksat film paket ve Türksat dizi paketidir. Bu paketlerin detaylı bilgileri ve fiyatlandırması şu şekildedir.

Türksat Digitürk paketleri hakkında bilgiler.

Türksat Digitürk paketleri hakkında bilgiler.

Türksat Giriş Paketi

Türksat giriş paketi sayesinde artık sizlerde Digitürk’e bir adım atacak ve Digitürk yayın kalitesi ile birbirinden güzel ulusal kanalları, belgesel kanallarını, eğlence ve yaşam kanallarını, müzik kanallarını, radyo kanallarını, film ve dizi kanallarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Pakete abone olmak için;

 • 12 ay Taahhüt / 19,99 TL

Türksat Sporextra Paketi

Türksat Sporextra paketi sayesinde sizlerde artık evinizde İngiltere Premier Ligini, Rusya ve Brezilya Liglerini, Dünya’da oynan karşılaşmaların maç özetlerini ve son olarak Beko Basketbol Ligini dilediğiniz gibi seyredebileceksiniz. Paket fiyatlandırması ve taahhütname bilgilesi şu şekildedir.

 • 12 ay taahhüt / 17 TL

Türksat Film Paketi

Türksat film paketi sayesinde sizlerde artık en iyi yerli ve yabancı filmleri Digitürk Türksat yayın kalitesi farkı ile izleyebilecek ve böylelikle zamanınızı Digitürk başında keyif alarak geçirebileceksiniz. Türksat film paketinin fiyat ve taahhüt bilgileri şu şekildedir.

 • 12 ay taahhüt / 16 TL

Türksat Dizi Paketi

Türksat dizi paketi sayesinde sizlerde artık yerli ve yabancı diziler ile sizlerde artık zamanınızı çok keyifli bir şekilde harcayabilecek ve Digitürk’ün eşsiz Dizileri ile zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Türksat Dizi paketine abone olmak için ödeyeceğiniz aylık fiyat ve taahhüt bilgileri ise şu şekildedir.

 • 12 ay taahhüt / 16 TL

 

 

 

 

Türksat Digitürk Lig TV Paketleri Uygun Fiyata Sizlerle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git