Uydu Alıcısı İnternete Bağlama

Uydu Alıcısı İnternete Bağlama
13 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.084 kez okundu.
Reklam

Digiturk Uydu Alıcısı İnternete Nasıl Bağlanır?

Digiturk uydu alıcınızı internete bağlayarak Digiturk kullanımını daha keyifli bir hale getirecek ve ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında; Uydu alıcınızı internete bağlayarak sosyal medya hesaplarınızı takip edebilecek ve kotadan etkilenme derdi olmadan en sevilen filmleri HD kalite ile izleyeceksiniz.

  •  Ethernet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.

  •  Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.

  •  Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık, yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Uydu Alıcısı İnternete Bağlama
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git