Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim?

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim?
3 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.594 kez okundu.
Reklam

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim? Hakkında Bilgi

Evlerinde HD yayınlar ile zamanını geçirmek isteyen tüm arkadaşlarımız Digital yayıncı platformu olan Digitürk’ü seçiyor ve bu şekilde zamanınızı en iyi şekilde geçirebiliyorsunuz. Digitürk, bildiğiniz gibi abonelik alan tüm arkadaşlarımızın uydu, çanak ve diğer ekipmanlarını ücretsiz olarak abonelik süresi boyunca vermektedir. Digitürk iade işlemlerini başlatan arkadaşlarımızda ekipmanlarını en yakın teknik servislere iade etmeleri gerekmektedir. Konu hakkında bizlere birçok arkadaşımız çeşitli sorular ile gelmektedir. Bu sorular arasında yer alan Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim? hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim? Cevapları.

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim? Hakkında Bilgi.

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim? Bilgisi

Digitürk üyeliğinizi veya Lig TV üyeliğinizi iptal ettiniz ama ekipmanları nereye iade edeceğinizi bilmiyorsanız eğer direk teknik servislere götürebilir ve ekipmanlarınızı iade edebilirsiniz. Digitürk’ün sizlere vermiş olduğu tüm ekipomanlar olan Digikutu, Digital Kart, Kumanda, Scart/ HDMI kablo, Elektrik Kablosu/ Adaptör gibi ekipmanları eksiksiz ve zedelenmemiş olarak götürmeniz gerekmektedir. Teknik servis adres ve iletişim bilgilerini direk müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ekipmanlar Bir Nedenden Dolayı Elinizde Yok mu?

Sizlere verilen ekipmanlar bir neden dolayı elinizde bulunmuyor ise, bir sonraki fatura döneminde tüm ekipman ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Ekipmanları iade etmezseniz eğer faturalandırmanız devam etmektedir. Sizlerde bu cezai ücreti ödemek istemiyorsanız eğer ekipmanlarınızı eksiksiz olarak iade ediniz.

Üyeliğimi İptal Ettim, Ekipmanlarımı Nereye İade Edeceğim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git