Yayından Kaldırılan Digitürk Kanalları

Yayından Kaldırılan Digitürk Kanalları
8 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.911 kez okundu.
Reklam

Digitürk, bildiğiniz gibi birçok kanalı hizmete sokmuş ve aboneliğini başlatan arkadaşlarımıza eşsiz bir Digitürk yayın keyfi sunmaktadır.

yayindan-kaldirilan-digiturk-kanallari

Digitürk, bildiğiniz gibi birçok kanalı hizmete sokmuş ve aboneliğini başlatan arkadaşlarımıza eşsiz bir Digitürk yayın keyfi sunmaktadır. Bu kanallara tam alışmışken Digitürk bazı kanalları kaldırma kararı almıştır. Abonelerine büyük bir şok yaşatan Digitürk’ten yapılan açıklama ise şu şekilde olmuştur.

“Değerli Müşterilerimiz, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, “Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu” tarafından yapılan bir soruşturma ile ilgili olarak Şirketimize resmi bir yazı tebliğ edilmiştir.Söz konusu yazının içeriği gereği yasal zorunluluktan dolayı Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S haber (Samanyolu Haber), bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanalları platformumuzdan çıkarılmıştır. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.” açıklamasını yapmıştır.

Bu açıklama ile Digitürk kanal listesini tekrar ele alacağı kesinleşmiştir. Yayından çıkartmış olduğu kanallar, her kesimin yakından takip edildiği kanallar olması tabiki abonelerini derinden üzmüştür. Akşamları eve geldiğimiz zaman herkezin bu kanalları açarak izlemesi ve bu kanalların izlenmesinin alışkanlık yarattığı şu günlerde atılan adımların nasıl olacağı merakla beklenen konulardan bir tanesidir. Tiketicileri tarafından şikayette bulunulan bu olayla birlikte yayından kaldırılan 7 kanal için faturalarında indirim yapılmasını istendi. Digitürk’ün bu talep karşısında ne yapacağı merakla beklenirken, Tüketici derneğinin bu durumu boşlamayacak gibi gözükmektedir.

Yayından Kaldırılan Digitürk Kanalları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git