Yeni Web Kredi Kartı Kampanyası

Yeni Web Kredi Kartı Kampanyası
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.817 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yeni Web Kredi Kartı Kampanyası hakkında bugün sizlere detaylı bilgi vereceğiz ve sizlerde bu sayede kampanya hakkında bilgi alırken, aboneliğinizi de hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden başlatabileceksiniz.

yeni-digiturk-web-kampanyasi

Digitürk Yeni Kredi Kartı Kampanyası sayesinde sizlerde artık Türsat giriş paketine ve süper lige kredi kartına 9 taksit imkanı ile abone olabileceksiniz. Kampanyaya abone olmak için 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt kapsamında Türksat giriş paketini ve Süper ligi peşin olarak 674,91 TL ödeyerek izleyebilir ve kalan 3 ayı ise ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanyadan yararlananlar için uydu ve çanak ekipmanlarınız sizlere ücretsiz olarak verilecek ve yine ücretsiz kurulumdan yararlanabileceksiniz. Kurulum esnasında sadece aktivasyon bedeli olarak 30 TL ödemek zorundasınız. Onun dışında herhangi bir ücreti 1 ay boyunca ödemeyeceksiniz.

 

Yeni Web Kredi Kartı Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yeni Web Kredi Kartı Kampanyası Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Orhan Gülenç dedi ki:

  Geçen sene üye idim.Fiyatla pahalı oldugunda iptal etmek zorunda kaldım .Ben bu kredi karti kampanyasından şampiyonla paketinden faydalanmak istiyorum.ama fiyatı pahalı oldugundan bana fiyatı düşürürseniz hemen üye olacam.hemde taksitlide degil peşin..Lütfen yardımcı olursanız sevirim.Umarım yadımcı olsunuz

  1. Uğur Digitürk dedi ki:

   Orhan bey öncelikle merhaba.
   Kampanya detayları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan Telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerseniz eğer tüm bilgilere ulaşabileceğinizi belirtmek istiyoruz. İyi günler diliyoruz.

Sayfa başına git