Digitürk Dünyası Rengarenk

Digitürk Dünyası Rengarenk
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.626 kez okundu.
Reklam

DİGİTÜRK DÜNYASI RENGARENK

Digitürk çok geniş yayın yelpazesiyle dikkat çeken, her türden kanalı izleyebileceğiniz bir platform haline gelmiştir. Her türden ilgi alanına hitap eden Digitürk, Türk izleyiciye uluslararası arenada kendisini kanıtlamış yapıtlarla buluşturmayı görev edinmiştir. Aksiyondan komediye, bilim kurgudan yarışmalara kadar her çeşit yayını Digitürk’te bulabilirsiniz.

Digitürk Dünyası Rengarenk

Digitürk Dünyası Rengarenk

Dünyada son yıllarda ortaya çıkan dizi trendleri bilim kurgu türündeki yapıtları en çok tercih edilir konuma getirmiştir. Dizimax Sci – Fi kanalı sayesinde Amerika kaynaklı bilim kurgu dizilerini Amerika’da yayınlandıktan kısa süre sonra Türk izleyiciler izleyebilmektedir. Digitürk kanalları içerisinde bulabileceğiniz Supernatural bilim kurgu kategorisinde tüm dünyada kendini kanıtlamış olan bir dizidir.

İki kardeşin, insanlığı dünya dışı yaratıkların etkisinden kurtarma mücadelesinin anlatıldığı dizi Amerika’da olduğu gibi Türkiye’de de ilgiyle takip edilmektedir. İngiliz yapımı olan Misfits Türk izleyici tarafından ilginç konusuyla beğenilerek izlenmektedir. Bir fırtınaya maruz kaldıktan sonra süper güçler kazanan karakterlerin hayatlarının anlatıldığı dizi Türkiye’de Dizimax Sci – Fi kanalı aracılığıyla yayınlanmaktadır. Belki de bilim kurgu türünde gelmiş geçmiş en başarılı yapıt olan Lost tüm dünyada hala izlenmektedir, her yetişen yeni nesil bu diziyi izlediği gibi defalarca izlediği halde hala vazgeçemeyenler için de Digitürk’te hala yayınlanmaktadır.

Türkiye’de gerek total gerek AB izleyici grubu tarafından yarışmalar ilgiyle takip edilmektedir. Dizimax Entertainment’te diziler, şovlar ve yarışmalar bulacaksanız. Digitürk kanalları içerisinde bu kanalda yer verilen American İdol yarışması Türkiye’de büyük beğeni toplamaktadır. Amerika’da düzenlenen yarışma Türkiye’de ki benzerleri gibi toplumdaki yetenekleri tespit etmeyi amaçlamaktadır. Dizimax Entertainment’te yeni bölümleri ve tekrarlarıyla haftanın her günü yayınlanan yarışma birbirinden ilginç yeteneklerin performansıyla izleyici etkilemeye devam etmektedir. The Bachelor az rastlanan ilginç konusuyla sıkça adından söz ettiren bir yarışmadır.

Birbirinden güzel 27 genç kız yarışmanın favorisi olan erkeğin kalbini kazanmak için elinden geleni yapıyor, her hafta eleme usulüyle devam eden The Bachelor ilginç hikayesiyle seyirciyi içine çeken bir yarışmadır. Moda ve şık tasarım söz konusu olunca kadınlar başta olmak üzere estetik duygusu olan herkes ekran başına kitlenir, zevk sahibi insanlar için Project Runway Under the Gunn vazgeçilmez bir seridir. Mondo Guerra, Anyo Ayoung Chee ve Nick Verreos tecrübeleri ve yetenekleriyle en başarılı tasarımcı olmak için yarışan 15 yarışmacıya destek oluyorlar. Heidi Klum, Neil Patrick Harris gibi Holywood’un ünlü isimlerinin jürilik yaptığı yarışma Dizimax Entertainment’ten takip edilebilir.

Türkler olarak mizahı sevdiğimiz aşikardır. Mizah kendimize güvenen bir toplum olmamıza rağmen batı mizahı da bizi son derece eğlendirmektedir. Dizimax Comedy kanalında komedi dizileri ve şovları yayınlanmaktadır. İlginç bir ailenin hikayesini anlatan Modern Family 20 dakikalık bir dizi olup 2010 yapımı olan 1. sezonu Türkiye’nin komedi adresi olan Dizimax Comedy’de izleyiciye sunulmaktadır. David Letterman konuklarıyla beraber sunduğu Late Show With David Letterman ile tüm dünyada ilgiyle takip edilen şovmen olmuştur.

Yılların getirdiği deneyimle halkın sevgisi kazanan Letterman programına veda etmeden önce çektiği son şovlarını kaçırmamalısınız. Salı günleri Dizimax Comedy ve Dizimax Comedy HD kanallarında yayınlanmaktadır. Digitürk kanalları içerisinde beğeniyle takip edebileceğiniz birçok komedi serisi bulacaksınız. Two and Half Men, Partners, Men at Newyorks bunlardan sadece birkaçı…

 

Dizimax Drama’da hayatın içerisinden gerçekleri bulacak, ödüllü dizilerle hayatın realitelerini yüksek dozda yaşayacaksınız. Aşk ve dram gibi hayatın içinden kesitlerin sunulduğu Dizimax Drama’da Borgen, Hart of Dixie, Mistresses başta olmak üzere ilgiyle takip edebileceğiniz birçok dizi bulunmaktadır. Digitürk Türkiye’de yayınlanan tüm kanalları da içeren paketleriyle medya dünyasında yeni bir dönem başlatmıştır.

Digitürk Dünyası Rengarenk
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git