Digitürk E39 Hatası ve Çözümü

Digitürk E39 Hatası ve Çözümü
29 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.375 kez okundu.
Reklam

Digitürk E39 Hatasını Nasıl Çözerim

Digitürk E39 Hatası ile bir çok şikayet ve yardım çağrısı almaktayız. Bunu ele alarak siz değerli müşterilere E39 Hatası hakkında bilgi vermek sorunlarınıza çözüm bulmak istedik. Sizde bu tür sorunlarda bayimizden hizmet alabilir ve teknik destek servisi talebinde bulunabilirsiniz.

digiturk-e39-hatasi-cozumu

Bir kanalın frekans değişikliği, yayından kaldırılması sonrasında bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz. Kutu üzerinden yada kumanda ile OPTS/Kurulum/Kolay Kurulum menüsünden kanal kurulumu gerçekleştirdiyseniz başka bir kanal geçip tekrar izlediğiniz kanala geliniz ve sorunun halen devam edip etmediğini kontrol ediniz. Sizde bu tür sorunlar yaşadığınız takdirde eğer çözümlerimiz yardımcı olamadıysa verilen irtibat bilgileri üzerinden bayimiz ile iletişime geçebilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

digiturk-e39-hatasi

Bununla birlikte yine teknik desteğe ihtiyaç kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman telefon üzerinden verilen çeşitli talimatlar ile sorunlarınızı oldukça basit bir şekilde giderebilirsiniz. En son çare olarak yine teknik servislerden mutlaka bir destek almanız gerekir. Eğer telefon üzerinden sorun çözülmediyse deneyimli bir uzman desteği alarak sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz.

Digitürk E39 Hatası ve Çözümü
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git