Digiturk Faturasız Üyelik

Digiturk Faturasız Üyelik
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.300 kez okundu.
Reklam

Digiturk Faturasız Kolay Üyelik

Digiturkün kolaylık sağlayan harika faturasız üyelik işlemleri ile sizlerde Digiturk üyesi olacak. Evraklara uğraşmak istemeyen ve faturalı takip etmek istemeyenler için güzel bir fırsat olan bu yenilik sayesinde ödediğiniz kadar izleyeceksiniz. Tıpkı kontörlü bir telefon gibi izlemek istediğiniz zaman ücretini ödeyecek ve izlemek istediğiniz yayınları bu yenilik ile Turksat Uydusu üzerinden takip edebileceksiniz.

digiturk-faturasız-uyelik

Yapılan bazı açıklamalara göre, yüklediğin TL kadar yayınları izleme imkanı sunan Digital yayın platformu Digiturk ile Spor toto süper lig maçlarının olduğu Lig TV paketlerini ister aylık ödeme isterse haftalık ödeme şeklinde biçimlendireceksiniz. Digiturk Aylık Faturasız Uydu Alıcısını satın alan herkese 1 ay boyunca Lig TV ve  beraberinde 3 ay boyunca Turksat kanallarını hediye olarak sunacaktır. Ayırca Discovery Channel, National Geographic Channel ve İZ TV gibi belgeseller kanallarını da sizler için kullanıma sunacaktır.

Digiturk ile dilediğiniz paketi online işlemlere giriş yaparak, 3555’e SMS göndererek satın alabilirsiniz. Vereceğimiz bilgiler üzerinden verdiğimiz numaralara mesaj atarak paket almanız için yazmanız gerekenler şu şekildedir. Lig TV (aylık) Lig TV (haftalık) Super (aylık) Spor Extra (aylık) Yetişkin (aylık) gibi paket isimlerini girerek göndereceğiniz SMS ile satın alabilirsiniz.

aylik-faturasız-digiturkhediyelerim-neler

nasil-uye-olurum

Faturasız Digitürk Ödeme Ve Kullanım Bilgileri

nasil-kullanirim

 

Digiturk Faturasız Üyelik
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Digiturk Faturasız Üyelik Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Adem Aziz dedi ki:

    Ee bu şimdi kontorlu digitürk olmuş böylesi daha iyi.
    ligtv ara boşluklarında ve sezoun sonunda boşuna para vermeyiz en azından

Sayfa başına git