Digitürk Film Paketi Fiyatı 19.99 TL

Digitürk Film Paketi Fiyatı 19.99 TL
18 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.913 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film Paketi Kampanyası 

Sizlerde artık eski kablolu yayınların sizlere sunduğu içerikleri izlemekten sıkıldıysanız ve yeni içerikler izlemek istiyorsanız, Digitürk Giriş + Film Paketi tamda sizlere göre demektir. Size sunulan harika içeriklere sahip olan Digitürk Film Paketi ile sizlerde ekran başında dilediğiniz gibi filmleri izleyebilir ve abone olduğunuz paket ile ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Abone olduğunuz paket ile sizde izlemek istediğiniz gibi içerikleri izleyecek ve aksiyon, komedi, dram, aşk ve gerilim filmlerini dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Digitürk Film Paketi İçeriği neler? Diyorsanız sizlere içerikten söz edelim.

digiturk-film-paketi-fiyati-kampanyasi

Digitürk Film Paketinin İçeriği

  • Her ay 1000’in üzerinde film – Yerli ve yabancı filmler Türkiye’deki ilk gösterimleri ve Oscarlı filmler Digitürk’te!
  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri – Çeşitli dil seçenekleri ile ister alt yazı ister dublaj seçenekleri ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Size özel yayın akışı – 1000’in üzerinde film dilediğiniz gibi PC’de, tablet’te ve cepte izleyebilirsiniz.
  • İlk ay Lig TV hediye – 1 ay boyunca Süper Toto Süper Lig maçlarını dilediğiniz gibi canlı olarak izleyebilirsiniz.

film-paketi

digi-film-paketi

Film Paketi Hediyeleri Neler?

  • 3 Ay Yetişkin Paketi
  • İlk Ay Lig TV
  • Ücretsiz Kurulum
  • 1 Yıl HD Keyfi

Sizlerde 12 taahhüt ile Digitürk Film Paketine abone olmak isterseniz sizi bir çok hediye bekliyor olacak. Ayrıca ilk 3 ay Digitürk Film Paketine indirimli olarak 19.99 TL kalan aylarda ise 35.99 TL’ye sahip olabileceksiniz. Sizde verdiğimiz telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Digitürk Film Paketi Yayın Akışı olarak oldukça iyi olması ile birlikte tüm yayınlarda HD kaliteye sahiptir.

Kampanya Bilgileri

Kurulum; Eğer binada Digitürk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulumu yapılmaz ve sistem üzerinden bağlantı gerçekleştirilir. Ücretsiz kurulum fırsatına 20 M kablo dahildir. Belediye merkezi dışındaki yerler için yol bedeli yetkili servis ekipleri tarafından üye alınır.

Uydu Alıcısı; Uydu alıcısı kullanım süresi boyunca Digitürk tarafından siz değerli kullanıcıların kullanımına tahsis edilir. Üyelik süresi boyunca uydu alıcısı garanti kapsamı altındadır ve herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilecektir.

Detaylar; Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 12 taahhüt ile Film Paketine abone olmanız gerekmektedir. Giriş Paketi ile ilk 3 ay 19.99 TL kalan aylar ise 35.99 TL üzerinden faturalandırma yapılır. 1 yıl HD servisi için HD servisine 12 taahhüt ile abone olmanız gerekmektedir. Üyelik süreniz dolmadan üyeliğinizi bozmanız durumunda kullanım süresi boyunca yapılan indirimler tarafınıza fatura olarak yansıtılır.

Taahhütüm Bozulursa Ne Öderim?; Taahhüt sonlandırması için talepte bulunduğunuz zaman üyelik süresi boyunca uygulanan tüm indirimler BTK kurallarına uygun ve yasal olarak tarafınıza fatura edilir.

diledigin-yerde

Digitürk Film Paketi Fiyatı 19.99 TL
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git