Digitürk Turksat Lig TV Süper Lig Paketi

Digitürk Turksat Lig TV Süper Lig Paketi
24 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.504 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Turksat Süper Lig Paketi Kampanyası

Digitürk Lig TV Kampanyaları ile maç izlemek artık daha kolay bir hal alıyor. Sizde Lig TV Kampanyalarından en iyi şekilde yararlanarak maç keyfini evinize taşıyacak ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sunulan muhteşem kampanya kapsamında Turksat Lig TV Paketleri sayesinde Süper Ligin tüm maçlarını daha kaliteli bir şekilde izleyeceksiniz. Sunduğumuz kampanya ile artık maçlara bilet aramaya son verecek ve bir maç izlemek için pahalı mekanlara yüzlerce lira ödemekten kurtulacaksınız. Abone olduğunuz paket siz değerli kullanıcılara bir çok içeriği oldukça uygun fiyatlar üzerinden sunuyor olacak izlemek istediğiniz spor yayınlarını gönlünüzce izleyebileceksiniz. Bunun yanı sıra yüzlerce ulusal kanalı da HD kalite ile takip edebileceksiniz. Giriş Paketine 21.99 TL’ye Süper Lig Paketine ise 60 TL’ye sahip olabileceksiniz. İlk 3 ay indirimli fiyatı yayınları 39.99 TL’ye kalan aylarda ise 81.99 TL’ye yayınları izleyebileceksiniz.

digiturk-turksat-lig-tv-super-lig-paketi

Şampiyonlar Paketinde Neler Var?

  • Yetişkin Paketi: Yetişkin paketi abone olduğunuz paket ile birlikte verilen yetişkin paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy kanalları siz ücretsiz olarak sunuluyor olacak.
  • Lig TV Dilediğin Yerde: Dilediğin zaman uygulaması sayesinde her nerede olursanız olun yayınları canlı bir şekilde cepten izleyebileceksiniz.
  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Spor Toto da yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebilecek ve izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Spor Extra Heyecanı: Spor Extra Paketi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A ve daha bir çok spor yayını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

lig-tv-sampiyonlar-paketi-hediyeSunulan kampanya kapsamında sizde Lig TV Süper Lig Paketine abone olarak süper ligde oynan tüm maçları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Bununla birlikte sunulan bir çok hediye ile kafanız rahat olacak. Ücretsiz kurulum ve Mobil Lig TV fırsatları ile sizde artık evinizde daha keyifli dakikalar geçirebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV Paketlerine 12 taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulumda ikamet edilen binada merkezi sistem var ise merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleştirilir. Eğer merkezi sistem yok ise çanaklı kurulum yapılması gerekmektedir. Çanaklı kurulum bedeli yetkili servis ekiplerine ödenir veya Digitürk’e aylık fatura ile ödenebilir. Kurulumda belediye merkezinin dışında olan yerler için yol bedeli yetkili servis ekiplerine ödenmektedir. Bununla birlikte tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenmektedir.

Uydu Alıcısı: Abone olduğunuz paket ile uydu alıcısı ücretsiz olarak siz değerli üyelere sunulmaktadır. Üyeliğiniz boyunca da verilen uydu alıcısı garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilmektedir.

diledigin-zaman

Digitürk Turksat Lig TV Süper Lig Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git