Digitürk VİPCLUB Nedir?

Digitürk VİPCLUB Nedir?
3 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.610 kez okundu.
Reklam

Digitürk VİPCLUB

Digitürk VİPCLUB sayesinde Digitürk’ün tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz. Sunulan muhteşem yenilik ile sizde harika bir deneyim yaşayacak ve Digitürk VİPCLUB ayrıcalıkları ile Digitürk ü daha çok seveceksiniz. Digitürk VİPCLUB üyeleri Digitürk ürün servislerinden ve özel ayrıcalıklardan daha deneyimli ve daha kaliteli bir şekilde faydalanabiliyor.  Ayrıca hayatın her alanında Digitük VİPCLUB ile Digitürk üyelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Digitürk VİPCLUB üyeleri hiç bir maçı kaçırmayacak. Maç var ve o an trafikte olsanız bile VİPCLUB ayrıcalıkları ile maçları canlı bir şekilde cepten izleyebileceksiniz.

digiturk-vipclub

Digi VİPCLUB’a Hoş Geldiniz

Yalnızca Digitürk VİPCLUB üyelerine özel çağrı merkezi ile sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde deneyimli ekipler ile çözeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulan VİP teknik servis ekipleri ile artık hiç bir sorunu dert etmeyeceksiniz. Digitürk ürün ve servislerde sadece size özel ayrıcalıklar… Yalnızca Digitürk’te değil en seçkin mekanlarda yıl boyunca %30 indirim fırsatı. Seyahat,araç kiralama ve konut yardımı, rezervasyon, bankacılık ve danışmanlık hizmetleri sizler ile, sizi ayrıcalıklı kılacak ve hayatınıza renk katacak bir çok yenlik VİPCLUB ile siz değerli üyelere sunuluyor olacak.

VİP Ayrıcalıklarında Neler Var?

  • Vip Çağrı Merkezi: Vip çağrı merkezi ile Vip üyelere özel hizmetler ve daha bir çok yenilik.
  • Vip teknik Servis: Vip teknik servisler ile kişiye özel teknik servis hizmetleri sorunlara kesin çözümler.
  • Digitürk Plus: Siz değerli üyelere özel bir çok içerik ve bir çok hediye.
  • Dilediğin Yerde: Vip üyelere özel dilediğin zaman uygulamaları ile hiç bir yayını kaçırmayacaksınız.
  • Avantaj Paketi: Avantaj paketi sayesinde hiç görülmemiş bir çok kaliteli içerik ile ekran başında daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
Digitürk VİPCLUB Nedir?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git