Digitürk’ten Sonra Sansür Sırası TURKSAT’ta

Digitürk’ten Sonra Sansür Sırası TURKSAT’ta
12 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.600 kez okundu.
Reklam

Türkiye ve Dünya’da sosyal platform denildiği zaman akla gelen ilk kuruluş olan Digitürk, bünyesinde yüzlerce kanalı barındırmaktadır.

digiturk-ten-sonra-sansur-sirasi-turksat-ta-

Türkiye ve Dünya’da sosyal platform denildiği zaman akla gelen ilk kuruluş olan Digitürk, bünyesinde yüzlerce kanalı barındırmaktadır. Bu kanalları tüm abonelerimiz keyifle seyretmektedir. Çünkü Digitürk kanalları her kesime hitap etmektedir. Digitürk, yayınları izlemeniz için hizmet veren 7 tane kanalını yayından çıkarmıştı. Yapılan açıklamaya göre Digitürk’ten sonra samsür sırası Türksat kanallarına da geldiği yöndedir. Digitürk kanalları arasından çıkarılan kanallar olan Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S haber (Samanyolu Haber), bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanalları Türksat üzerinden izleyen arkadaşlarımızında artık izleyemeceği yönde haberler bugünden itibaren kulüslerde konuşulmaya başlamış bulunuyor. Türksat yönetim kurulu üyeleri şu açıklamayıda yapmaktan kaçınmamışlardır. Söz konusu kanalların yayınlarının sabah saatlerinde hiçbir bilgi verilmeden kesildiğinden şikayetçi olan tüketicilere elektronik ortamda gönderilen cevap da şu ifadeler yer aldı:

“Merhabalar,
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuya istinaden kanallarla ilgili yönetim kurulu kararı ile teledünya platformundan kaldırılmıştır.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
TÜRKSAT A.Ş.
Telefon: 126 – 4440126
E-mail: kablotvbilgi@turksat.com.tr”

Digitürk’ten Sonra Sansür Sırası TURKSAT’ta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git