Hangi Uydu Alıcıları İle Uzaktan Kayıt Yapılır?

Hangi Uydu Alıcıları İle Uzaktan Kayıt Yapılır?
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 719 kez okundu.
Reklam

Digiturk Hangi Uydu Alıcıları İle Uzaktan Kayıt Yapılır?

Digiturk uzaktan kayıt kolaylığı ile artık yayınları kaçırma derdine bir son verecek ve izlemek istediğiniz yayınları kaydederek dilediğiniz zaman izleyeceksiniz. Ayrıca evde olmasanız bile telefonlarınız üzerinden indireceğiniz ücretsiz mobil uygulamaları ile yayınları uzaktan kayıt işlemi ile kaydedeceksiniz. 

Uzaktan kayıt hizmetini destekleyen kutular: DT-5005, DT-5103, DT-5104, AT-5105, DT-7103, DT-HY6100,DT-HY6101, DT-PHI 7100, DT-PHI 9100, HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505  Uzaktan kayıt emrini onlineislemler.digiturk.com.tr sitesinden ya da Digiturk müşteri hizmetlerini arayarak verebilirsiniz.  

Kumandanızın üzerindeki “Guide ya da Rehber” tuşuna basarak tüm kanalların yayın akışına erişebilirsiniz. Yayın akışı listesinde kaydetmek istediğiniz programın üzerindeyken kumandanızın  “Rec” tuşuna basarak kayıt işlemi için talimat verebilirsiniz. Kayıt işlemini gerçekleştirirken uydu alıcınızın ekranında “Rec” yazısı görünmekte ve kırmızı kayıt ışığı yanmaktadır.

Kaydettiğiniz programların listesine ise şu şekilde ulaşabilirsiniz:
• Kumandanızın “MENÜ” ya da “OPTS” tuşuna basın, çıkan menüde “Kayıt Listesi”ni seçin
• Açılan menüde “Kayıt Listesi” seçtiğiniz zaman kaydettiğiniz içeriklere, “Planlanmış Kayıtlar” bölümünü seçtiğiniz zamansa henüz kaydedilmemiş ama kayıt talimatı verilmiş içeriklere ulaşabilirsiniz.

Hangi Uydu Alıcıları İle Uzaktan Kayıt Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git