Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.788 kez okundu.
Reklam

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü

Digitürk aboneliği alarak sizlerde artık Digitürk’ün eşsiz yayınlarını evinizde izleyebilecek ve bu şekilde sizlerde eşsiz hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk hizmetlerinden yararlanan tüm arkadaşlarımız, artık kumandayı ellerine her aldıkları zaman eşsiz hizmetlerden yararlanabilecekler. Digitürk aboneliği alan arkadaşlarımızın karşısına bezen hata kodları ile birlikte mesajlar gelmektedir. Bu mesajların çözüm bilgilerini de sitemiz trbilgi.net üzerinden vermekteyiz. Bugünde siz değerli arkadaşlarımız için Digitürk hata kodları arasında yer alan Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sizlerde Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü içeriği

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü hakkında bilgi.

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü

Sizlerde eğer televizyonunuzu açtığınız zaman karşınıza Digitürk E04-4 Hata mesajı geliyor ise direk aklınıza Digital kartınızı kontrol etmeniz gelmektedir. Çünkü bu mesaj digital kartınızı takmadığınız zaman veya tam takılmadığı zaman ekranlara gelmektedir. Bu hata mesajı kutu veya kart arızalarında,kart takılı olmasına rağmen hata mesajı görülebilir. Bu hata mesajını gidermek için kartınızı dikkatli katıldığına emin olunuz. Kart takılı olmasına rağmen bu hata alınıyorsa,kartı çıkartıp kuru ve yumuşak bir bezle silip,kısa bir süre bekledikten sonra tekrar takınız.Kartın tam olarak oturduğundan emin olunuz.

Sorununuz bunları yaptıktan sonra hala devam ediyorsa direk Digitürk müşteri hizmetlerine 0212 473 7373 bağlanabilir ve bu şekilde yetkili teknik servis talep edebilirsiniz. Bu sayede hemen sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Digitürk E04-4 Hatası Mesaj Çözümü
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git